ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Żony mundurowych. Historie policyjnych rodzin

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Magdalena Majcher
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Pascal
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
272
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (36,54 zł najniższa cena z 30 dni)

42,99 zł (-15%)
36,54 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(36,54 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Polscy policjanci

Jacy są, kiedy zdejmują mundur, czego się boją, o czym rozmawiają po pracy i jaką cenę płacą za codzienną służbę oni i ich rodziny? Czy kiedykolwiek odpoczywają, czy może tkwią głową w pracy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę? Czy przynoszą problemy do domu? Czy przemoc jest powszechnym zjawiskiem w ich formacji? I czy sami potrafiliby szczerze odpowiedzieć na te pytania?

Magdalena Majcher, prywatnie żona policjanta, zadała je najbliższym policjantów. Zaprosiła do szczerych i bezkompromisowych rozmów jedenaście kobiet i jednego mężczyznę - żony, partnerki, córkę, teściową, męża. Z przeprowadzonych rozmów wyłania się wielowymiarowy - z pewnością nie czarno-biały - obraz ludzi, którzy wcale nie są ze stali.

Ludzie, którzy stoją na straży prawa, niejednokrotnie ryzykując własne życie, mają swoje rodziny, żony, partnerki. To one są bohaterkami tej książki. Żony mundurowych to opowieść o ich życiu, strachu, codzienności, pokazana z ich punktu widzenia.

Marek Stelar

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Magdalena Majcher (ur. 1990), autorka poczytnych powieści z rozbudowanym tłem społecznym. Zaczęła pisać po urodzeniu drugiego dziecka, udowadniając sobie i innym, że macierzyństwo nie przeszkadza w samorealizacji i spełnianiu marzeń. Debiutowała w 2016 roku. Dotychczas wydała ponad dwadzieścia książek, między innymi opartą na prawdziwej historii Mocną więź (W.A.B. 2021), Obcą kobietę (W.A.B. 2021) o sile miłości matki, popularny cykl Wszystkie pory uczuć oraz wielopokoleniową Sagę nadmorską (Wydawnictwo Pascal), a także Małe zbrodnie (W.A.B. 2022), powieść z gatunku true crime.

Wydawnictwo Pascal - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności