ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Wszystko, co powinieneś wiedzieć, zanim umrzesz

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Muza SA
Ocena:
4.3/6  Opinie: 3
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (23,93 zł najniższa cena z 30 dni)

31,90 zł (-25%)
23,93 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(23,93 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Cała prawda o polskiej branży funeralnej. Odpowiedzi na pytania, które boimy się zadać.

Jak to jest na co dzień mieć kontakt ze śmiercią? Jakie są fakty i mity o branży pogrzebowej? I kiedy bywa naprawdę ciężko?

Choć w Polsce umiera rocznie około 400 tysięcy osób, o branży pogrzebowej wiemy niewiele, a to, co usłyszymy od osób, które mają za sobą organizację pogrzebu, bywa kontrowersyjne i budzi w nas lęk. Prawie każdy zna mrożące krew w żyłach opowieści o łamaniu zmarłym kości, pijanych grabarzach czy niebotycznych cenach za pochówek. Jak naprawdę funkcjonuje branża pogrzebowa? Z czym na co dzień spotykają się jej pracownicy?

Małgorzata Węglarz w rozmowach m.in. z przedsiębiorcami pogrzebowymi, balsamistami, tanatokosmetologami, mówcami pogrzebowymi i pracownikami hospicjów rozprawia się ze stereotypami i daje odpowiedzi na wiele ważnych pytań.

Jak to jest mieć bezustanny kontakt ze śmiercią? Co po śmierci dzieje się z ciałem? Dlaczego Polacy obawiają się kremacji? Jak wygląda pogrzeb XXI wieku?

"Wszystko, co powinieneś wiedzieć, zanim umrzesz" to wyprawa do świata umarłych, której przewodzą całkiem żywi, pełni pasji ludzie.

Wybrane bestsellery

Muza SA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności