ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Tanzania Północna. Przewodnik Bradt (Global) (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Philip Briggs
Okładka książki/ebooka Tanzania Północna. Przewodnik Bradt (Global)

Okładka książki Tanzania Północna. Przewodnik Bradt (Global)

Okładka książki Tanzania Północna. Przewodnik Bradt (Global)

Okładka książki Tanzania Północna. Przewodnik Bradt (Global)

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Druk:
oprawa miękka

Tanzania to spełnienie marzeń o Afryce. Bezkresne sawanny Serengeti, przez które co roku wędrują wielomilionowe stada antylop i zebr, legendarne Kilimandżaro, krater Ngorongoro cud natury, w którym, niczym na arce Noego, żyją obok siebie prawie wszystkie gatunki afrykańskich zwierząt: lwy i gazele, gepardy i impale, słonie i hipopotamy, bawoły i lamparty, gnu i hieny. To także dumni, wojowniczy Masajowie strzegący swych stad, bajeczne plaże i rafy koralowe Zanzibaru.

Można tu tropić i fotografować wielką piątkę, wspiąć się na najwyższy szczyt Afryki, wyruszyć do masajskich boma i na wyprawę w busz z morani, nurkować wśród najpiękniejszych afrykańskich raf. Prawie każdy, kto był tu raz, wraca, by znów skosztować Afryki.

W tym przewodniku obok mnóstwa informacji o przyrodzie i ludach Tanzanii opisano także wspomnienia i przygody osób oczarowanych Afryką. W książce są także liczne wskazówki i rekomendacje: jak dojechać, jak poruszać się po kraju, gdzie się zatrzymać oraz jak na miejscu zorganizować safari, wycieczki, wspinaczkę czy nurkowanie.

Zamknij

Wybierz metodę płatności