ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Szlak transsyberyjski. Moskwa - Bajkał - Mongolia - Pekin. Wydanie 4

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Praca zbiorowa
Szlak transsyberyjski. Moskwa - Bajkał - Mongolia - Pekin. Wydanie 4 Praca zbiorowa - okładka książki

Szlak transsyberyjski. Moskwa - Bajkał - Mongolia - Pekin. Wydanie 4 Praca zbiorowa - okładka książki

Szlak transsyberyjski. Moskwa - Bajkał - Mongolia - Pekin. Wydanie 4 Praca zbiorowa - okładka audiobooka MP3

Szlak transsyberyjski. Moskwa - Bajkał - Mongolia - Pekin. Wydanie 4 Praca zbiorowa - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Bezdroża
Serie wydawnicze:
Bezdroża Classic
Ocena:
5.0/6  Opinie: 2
Stron:
448
Druk:
oprawa miękka

Sprawdź nowe wydanie

Szlak Transsyberyjski. Moskwa - Bajkał - Mongolia - Pekin. Wydanie 5
praca zbiorowa
Szlak transsyberyjski łączący Moskwę z Pekinem przebiega śladem Wielkiego Szlaku Herbacianego, „niekończącymi” się torami Kolei Transsyberyjskiej wraz z jej transmongolskim odgałęzieniem. Trasa ta zyskała dużą popularność wśród podróżujących na Daleki Wschód obieżyświatów. Nic dziwnego – na jej kolejnych etapach zobaczymy zabytki Moskwy, dzikie obsz...

Przejazd koleją transsyberyjską z Moskwy do Pekinu jest niemałą atrakcją. Nic dziwnego – po drodze podziwiać możemy stolicę Rosji, dzikie obszary Przybajkala, dziewiczą Mongolię z bezkresem stepów, górami Ałtaj czy pustynią Gobi i wreszcie atrakcje północnych Chin, ze sławnym Murem Chińskim i Pekinem.

Szlak transsyberyjski. Moskwa – Bajkał – Mongolia – Pekin to IV wydanie przewodnika z 2009 roku, cieszącego się ogromną popularnością. Przewodnik został tak pomyślany, by służył praktyczną pomocą zarówno w fazie planowania wyjazdu, jak i podczas samej podróży oraz by dostarczał jak najwięcej informacji krajoznawczych i był dobrą "lekturą do poduszki". Rozdziały wstępne opisują przejazd Koleją Transsyberyjską oraz przybliżają historię szlaku. Kolejne części stanowią rodzaj miniprzewodników po Moskwie, południowym Przybajkalu, Mongolii i Pekinie.

Przewodniki Bezdroży przybliżają historie i kulturę opisywanych miast oraz oprowadzają po ich najbardziej fascynujących zakątkach. Treść uporządkowano dla wygody w układzie trasowym. Opisom zabytków i innych atrakcji turystycznych towarzysza przejrzyste mapy oraz ramki z ciekawostkami, czyniące z przewodnika pasjonującą lekturę nie tylko w czasie podróży. Informacje praktyczne pomagają zaplanować wyjazd i odnaleźć się w odwiedzanym miejscu. Całość zamyka praktyczny mini-słowniczek.

Wybrane bestsellery

Praca zbiorowa - pozostałe książki

Zobacz pozostałe książki z serii Bezdroża Classic

Bezdroża - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności