Facebook

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Słowacja Zimą + mapa ośrodków narciarskich słowacji. Wydanie 1 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Praca zbiorowa
Okładka książki/ebooka Słowacja Zimą + mapa ośrodków narciarskich słowacji. Wydanie 1

Okładka książki Słowacja Zimą + mapa ośrodków narciarskich słowacji. Wydanie 1

Okładka książki Słowacja Zimą + mapa ośrodków narciarskich słowacji. Wydanie 1

Okładka książki Słowacja Zimą + mapa ośrodków narciarskich słowacji. Wydanie 1

Wydawnictwo:
Bezdroża
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
568
Druk:
oprawa miękka

Książka

49,90 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Przewodnik prowadzi po zielonych wzgórzach, tajemniczych zamkach, magicznych katedrach i wspaniałych parkach narodowych. Zapalonych alpinistów kieruje do Lake District, Walii i Szkocji. Żeglarzom pokazuje różnorodne możliwości od motorowej żaglówki na Norfolk Broads po łódki poruszane za pomocą kija. Piwoszom i degustatorom whisky wskaże niezawodnie najlepsze trunki. Przewodnik Michelin jest całkowicie taki, jak sama Wielka Brytania - różnorodny, pełen niespodzianek i dający pewność, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Różnorodność Wielkiej Brytanii doprowadziła do powstania szerokiej palety krajobrazów, swoistego dziedzictwa narodowego, zmienianego i ulepszanego przez tysiąclecia ludzkiej działalności, co dało rezultat w postaci mozaiki pól, lasów, parków, wiosek i farm. Uwieczniony w literaturze i sztuce ten wielce zróżnicowany krajobraz, zwykle ucywilizowany, posiadający jednak dzikie zakątki, stał się swoistym narodowym znakiem rozpoznawczym, zamieszkiwanym i chronionym przez swoich mieszkańców.

Układ przewodnika sprawia, że jest to nieoceniona pomoc w wędrówkach po Wyspie. W pierwszej części przeczytasz praktyczne informacje dotyczące organizacji podróży. W kolejnym znajdziesz charakterystykę kraju - informacje o przyrodzie, historii, kulturze i sztuce i o współczesnej Wielkiej Brytanii. Ostatnia, najbardziej obszerna część przewodnika to rozbudowany opis miejsc, które warto zobaczyć, ułożony w porządku alfabetycznym. Publikacja zawiera wielką ilość zdjęć, planów muzeów i katedr oraz szczegółowych map centrów miast, regionów i miasteczek. Wszystkie atrakcje ocenione są w słynnym systemie Gwiazdek Michelin (używanym od ponad stu lat).


Atlas samochodowy Wielkiej Brytanii i Irlandii. Legenda jest w języku angielskim, niemieckim, francuskim, holenderskim, włoskim i hiszpańskim. Na mapie znajdują się takie informacje jak: drogi podzielone na osiem kategorii, przeszkody na drogach (m.in. ograniczenia wysokości przejazdu, strome podjazdy/zjazdy, niebezpieczne odcinki dróg, drogi z ograniczeniami przejazdu, ograniczenia tonażu), drogi jednokierunkowe, parkingi, ponadto naniesiono położenie lotnisk, punktów widokowych i innych przydatnych obiektów. Poza główną mapą, wydawnictwo zawiera plany 59 miast wraz z indeksem ulic, propozycje tras turystycznych.

Zamknij

Wybierz metodę płatności