ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Słowacja Zimą + mapa kąpielisk słowackich. Wydanie 1

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Praca zbiorowa
Słowacja Zimą + mapa kąpielisk słowackich. Wydanie 1 Praca zbiorowa - okładka książki

Słowacja Zimą + mapa kąpielisk słowackich. Wydanie 1 Praca zbiorowa - okładka książki

Słowacja Zimą + mapa kąpielisk słowackich. Wydanie 1 Praca zbiorowa - okładka audiobooka MP3

Słowacja Zimą + mapa kąpielisk słowackich. Wydanie 1 Praca zbiorowa - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Bezdroża
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
264
Druk:
oprawa miękka

Narty
Słowacja to jeden z najbardziej górzystych krajów Europy, nic dziwnego zatem, że "ilość ośrodków narciarskich na głowę mieszkańca" jest tu znacznie wyższa niż w większości krajów europejskich, w tym w Polsce. W przewodniku opisano największe i najbardziej nowoczesne centra sportów zimowych położone w pobliżu naszej granicy oraz wszystko to, co warto zobaczyć przy okazji pobytu w ich okolicy.

Kuchnia
Wycieczka kulinarna? Dlaczego nie? Regionalna kuchnia słowacka to m.in. bogactwo "karpackich" (pasterskich) smaków, jakich próżno szukać w innych zakątkach świata. A do gulaszu spiskiego lub licznych odmian haluszek możemy zamówić słynne słowackie piwo...

Kąpieliska termalne
Południowe stoki Karpat obfitują w źródła mineralne i termalne, przy których funkcjonują liczne uzdrowiska i kąpieliska. Niektóre z nich działają także zimą, dając możliwość kąpieli w otwartych basenach z naturalnie podgrzewaną wodą i widokiem np. na Tatry. Zapraszamy!


Mapa turystyczna przedstawiająca atrakcje wodne na Słowacji. Najważniejsze informacje zawarte na mapie to spis i charakterystyka ośrodków wodnych. Uwzględniono tu ponad 200 różnych ośrodków wodnych i kąpielisk. W szczegółowym spisie znajdziemy ilość kąpielisk w danym ośrodku wodnym, temperaturę wody, ilość miejsc, okres w którym są one otworzone, a także telefon na informację. Na mapie poza informacjami dla kierowców (autostrady, drogi główne, drugorzędne i lokalne) zaznaczone zostały również: klasztory, zamki, muzea, parki narodowe, zabytki, znaleziska archeologiczne, uzdrowiska, ośrodki sportów, jaskinie, porty, lotniska).

Wybrane bestsellery

Praca zbiorowa - pozostałe książki

Bezdroża - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności