ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Mazowsze. Travelbook. Wydanie 1

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Bezdroża
Serie wydawnicze:
Travelbooki
Wydawnictwo:
Bezdroża
Serie wydawnicze:
Travelbooki
Ocena:
Stron:
256
Druk:
oprawa miękka
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

Mazowsze to region pełen niespodzianek. Jego sercem jest Warszawa – tętniąca życiem, pełna różnorodnych atrakcji i nie tyle piękna, co fascynująca. Jest jedyną w Europie milionową aglomeracją sąsiadującą z wielką puszczą! Z kolei „obwarzanek” podwarszawskich gmin również oferuje wiele – od militariów, poprzez historię techniki, po skoki spadochronowe i loty balonem. Znaczna część Mazowsza to nadal kraina rolnicza, z zielonymi łąkami, szachownicą pól, jabłoniowymi sadami. Sielski krajobraz tworzy piękne tło dla zabytkowych dworków, pałacyków i kościołów. Pejzaż ten urozmaicają lasy, torfowiska i jeziora, z wieloma wodnymi atrakcjami. Liczne rzeki świetnie się nadają na spływy, które zadowolą i początkujących, i doświadczonych kajakarzy.

Na Mazowszu nie sposób się nudzić!

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Malwina i Artur Flaczyńscy – para pasjonatów podróży i fotografii, od lat związanych z warszawskim Klubem Podróży Jarema. Z wykształcenia pedagog i geograf – w praktyce specjaliści w dziedzinie łączenia turystyki z wychowywaniem dzieci. Poznali się w schronisku górskim i odtąd wędrują razem. Ich największe podróżnicze miłości to daleka Azja oraz Bałkany, a w Polsce Podlasie, Dolny Śląsk i Kaszuby.

Malwina i Artur Flaczyńscy - pozostałe książki

Zobacz pozostałe książki z serii Travelbooki

Bezdroża - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności