APLIKACJA MOBILNANEW
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Malediwy. O życiu w hermetycznej krainie palm kokosowych, białych plaż i szamanów

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Magdalena Typel
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Pascal
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
184
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (40,92 zł najniższa cena z 30 dni)

49,90 zł (-17%)
41,19 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(40,92 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Opowiem wam o życiu na maleńkiej wyspie na środku oceanu i o tym, w co wierzą jej mieszkańcy. Przytoczę absurdalne i zabawne historie, a na koniec przygotuję was do wyjazdu, jeśli po przeczytaniu książki uznacie, że koniecznie chcecie odwiedzić to intrygujące miejsce.

W malutkim kraju wyspiarskim, którego 99% stanowi woda, od ośmiu lat przebywa Magdalena Typel, próbująca odnaleźć się w innej rzeczywistości. Malediwy - archipelag na Oceanie Indyjskim, kojarzony z palmą, białą plażą i drewnianym domkiem na wodzie, jest domem dla prawie 400 tysięcy mieszkańców.

Jak żyje się w hermetycznym, muzułmańskim kraju? Czego boją się mieszkańcy? Czy wiedzą, że mieszkają w raju? Kto może wchodzić na cmentarz? Gdzie naprawdę jest Nemo? Jak szybko się tutaj rozwieść? Co jada się na wyspach i jak to sobie przyrządzić w polskim domu? Czym jest betel? Kiedy na Malediwach zaczyna się weekend? I kiedy/czy archipelag zniknie z powierzchni Ziemi?

Magdalena Typel - od 2013 r. mieszkanka Malediwów. Obserwatorka, fotografka, miłośniczka natury, podróży i włoskiej kuchni. Zapalona amatorka nurkowania, posiadaczka licencji PADI, pasjonatka podwodnej fotografii. Właścicielka guest house'u na jednej z wysp archipelagu. Swoje przygody i doświadczenia opisuje na blogu Dzienniki Typelka - na Malediwach.

 

Wybrane bestsellery

Wydawnictwo Pascal - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności