ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Facebook. A miało być tak pięknie

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Steven Levy
Facebook. A miało być tak pięknie Steven Levy - okładka książki

Facebook. A miało być tak pięknie Steven Levy - okładka książki

Facebook. A miało być tak pięknie Steven Levy - okładka audiobooka MP3

Facebook. A miało być tak pięknie Steven Levy - okładka audiobooks CD

ZAJRZYJ DO KSIĄŻKI

Wydawnictwo:
Mova
Wydawnictwo:
Mova
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
640
Czas nagrania:
18 godz. 47 min.
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Audiobook
Audiobook w mp3

eBook (39,92 zł najniższa cena z 30 dni)

49,90 zł (-20%)
39,92 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(39,92 zł najniższa cena z 30 dni)

Audiobook mp3

59,90 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Szokująca. Szczera. Prawdziwa.

Zakulisowa historia jednej z najpotężniejszych i najbardziej kontrowersyjnych amerykańskich firm – Facebooka.

Jako student drugiego roku Mark Zuckerberg stworzył prostą stronę internetową, która miała służyć jako kampusowa sieć społecznościowa. Dziś Facebook jest największą platformą społecznościową na świecie skupiającą prawie trzy miliardy użytkowników, a jej wartość rośnie z dnia na dzień.

Facebook to nie tylko niewinna sieć do publikowania postów. To potężne narzędzie, które niewłaściwie używane może przynieść fatalne skutki. Wycieki danych, manipulacja użytkownikami, rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji…

Czy Zuckerberg to komputerowy geniusz rzucony w świat polityki, czy wyrachowany biznesmen? Jak firma radzi sobie ze zmianami i kolejnymi skandalami? Jaka przyszłość czeka sieci społecznościowe?

Oparta na setkach wywiadów książka stanowi zapis niesamowitego sukcesu oraz licznych porażek imperium Zuckerberga. „Facebook. A miało być tak pięknie” to opowieść o firmie oraz o ludziach, którzy ją tworzą. To wnikliwy i fascynujący obraz globalnej korporacji, która realnie wpływa na każdy aspekt naszego życia.

Steven Levy – pisarz, dziennikarz magazynu „Wired”. Według „The Washington Post” to najważniejszy amerykański dziennikarz z dziedziny technologii. Pracował także jako redaktor w „Newsweeku”. Od ponad trzydziestu lat zajmuje się kwestiami technologii, internetu, kryptografii i bezpieczeństwa w sieci. Jest autorem siedmiu książek, pisał teksty dla wielu czasopism, m.in. dla „Rolling Stone”, „Harper's Magazine”, „Macworld”, „The New York Times Magazine”, „Esquire”, „The New Yorker” i „Premiere”.

Levy zdobył wiele wyróżnień, w tym za książkę ​​„Hackers. Heroes of the Computer Revolution”, którą „PC Magazine” uznał za najlepszą książkę sci-tech napisaną w ciągu ostatnich dwudziestu lat, zaś ​​„Crypto. How the Code Rebels Beat the Government” nagrodzono na Targach Książki we Frankfurcie w 2001 roku (grand e-book prize). Publikację ​​„In the Plex”, opowiadającą o wyszukiwarce Google, okrzyknięto w 2011 roku najlepszą pozycją z dziedziny biznes na Amazonie (Best Business Book of 2011).

Wybrane bestsellery

Mova - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności