ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Europa na weekend

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Praca zbiorowa
Europa na weekend Praca zbiorowa - okładka książki

Europa na weekend Praca zbiorowa - okładka książki

Europa na weekend Praca zbiorowa - okładka audiobooka MP3

Europa na weekend Praca zbiorowa - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Wydawnictwo Pascal
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
552
Druk:
oprawa miękka
Przewodnik Europa na weekend to 24 pomysły na weekendowe wycieczki po Europie. W obszernym pond 500 stronicowym przewodniku znajdziemy Niemcy, Austrię, Czechy, Słowację, Węgry, Ukrainę, Litwę, Danię i Szwecję.

Przewodnik Europa na weekend:
- Informacje o kraju, możliwościach dojazdu, bezpieczeństwie, bazie turystycznej
- Atrakcyjnie skomponowane trasy wycieczek weekendowych
- Orientacyjny czas zwiedzania rekomendowanych atrakcji
- Aktualne informacje na temat gastronomii, noclegów i rozrywek
- Dużo ciekawostek, dygresji i pięknych zdjęć
- Przejrzysty układ informacji, łatwa nawigacja i praktyczne mapki

Książka jest przyjazna czytelnikowi i zapewnia łatwy dostęp do wszelkich informacji przydatnych w czasie podróży. Korzystanie z przewodnika umożliwia przejrzysty podział na trasy weekendowe i konsekwentny układ informacji w obrębie poszczególnych tras. Na wstępie rozdziału znajdują się wiadomości topograficzne, dalej krajoznawcze i wreszcie praktyczne. Miejscowości i atrakcje opatrzone są dodatkowymi informacjami ułatwiającymi podróżowanie. Kolorowe ramki zawierają dygresje historyczne i kulturalne, a także legendy, ciekawostki i anegdoty.

Na końcu opisu każdej trasy znajdują się Informacje praktyczne zawierające adresy i telefony instytucji turystycznych udzielających informacji lub zajmujących się rezerwacją noclegów. Zamieszczono tam również dane na temat wybranych restauracji oraz kawiarni, barów i pubów. Szczególnie sympatyczne lub osobliwe miejsca oznaczono koniczynką. Czytelnik znajdzie w przewodniku informacje dotyczące noclegów - wybrane obiekty wraz z krótką charakterystyką i kategorią cenową. W sekcji Rozrywka zamieszczono informacje na temat wszelkich form rekreacji, od tańca poprzez pływanie i jazdę konną aż po wędkowanie i loty widokowe. Nie zabrakło wiadomości o ciekawych imprezach cyklicznych odbywających się w odwiedzanych miejscowościach.

Zamknij

Wybierz metodę płatności