ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Chciwość. Jak nas oszukują wielkie firmy (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Paweł Reszka
Okładka książki/ebooka Chciwość. Jak nas oszukują wielkie firmy

Okładka książki Chciwość. Jak nas oszukują wielkie firmy

Okładka książki Chciwość. Jak nas oszukują wielkie firmy

Okładka książki Chciwość. Jak nas oszukują wielkie firmy

Wydawnictwo:
Czerwone i Czarne
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Stron:
304
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

eBook

29,90 zł
24,92 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Zapewne jesteś, Czytelniku, klientem banku albo towarzystwa ubezpieczeniowego. Zanim na nowo zerkniesz w swoją umowę, przeczytaj tę książkę. To zapis rozmów, które Paweł Reszka, jeden z najlepszych polskich dziennikarzy śledczych, przeprowadził z kilkunastoma pracownikami albo byłymi pracownikami największych renomowanych banków, firm doradztwa finansowego i towarzystw ubezpieczeniowych. Z tych rozmów wyłonił się jednoznaczny obraz: w instytucjach finansowych każdego z nas starają się oszukać. To nie są jednostkowe przypadki naciągania klientów to system. System, który działa od samej góry prezesów banków i rad nadzorczych, do samego dołu czyli zwykłych sprzedawców. System jest prosty: żyjemy z prowizji, więc wciskamy klientowi wszystko począwszy od niepotrzebnego ROR-u, kredytu, którego nigdy nie spłacisz, po polisolokaty, na których można tylko stracić.

Pracownik banku: wszyscy wiedzieliśmy, że to, co oferujemy polisolokaty, ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne itp. jest toksyczne, że klient na pewno nie zarobi, a najprawdopodobniej straci swoje pieniądze. Od wciskania takich produktów mieliśmy prowizję. Sprzedawaliśmy więc nawet rodzinie i przyjaciołom.

Paweł Reszka jeden z najwybitniejszych polskich dziennikarzy śledczych i politycznych, laureat wielu nagród. Pracował w Rzeczpospolitej, Dzienniku, teraz jest związany z Tygodnikiem Powszechnym. Współautor (razem z Michałem Majewskim) bestsellerowych książek Daleko od Wawelu i Daleko od miłości, pokazujących kulisy Pałacu Prezydenckiego za kadencji Lecha Kaczyńskiego i rządów Donalda Tuska.

Zamknij

Wybierz metodę płatności