Bułgaria. Pejzaż słońcem pisany....

Bułgaria. Pejzaż słońcem pisany. Wydanie 5

Autor: 

Bułgaria. Pejzaż słońcem pisany. Wydanie 5
Ocena:
   3.0/6  Opinie  (2)
Stron: 528
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Bezdroża

W Bułgarii lato kusi ciepłym morzem, słońcem i smakowitymi owocami, zima - kurortami dla narciarzy, a przez cały rok czeka doskonałe wino, mocna słodka kawa i... serdeczność mieszkańców! Poza dobrze znaną Warną, Złotymi Piaskami, czy monasterem Bilskim w Bułgarii można zwiedzić wiele arcyciekawych zabytków.


Przewodnik Bułgaria. Pejzaż słońcem pisany. został tak napisany by ułatwić zaplanowanie podróży, dojazd i sam pobyt w Bułgarii. Przybliża on turyście pasjonującą historię Bułgarii, zaznajamia z jej kulturą, tradycjami, kuchnią i muzyką, ale przede wszystkim zawiera wiele praktycznych informacji, niezbędnych dla podróżnika: jak dotrzeć do Bułgarii, jak podróżować po kraju, gdzie znaleźć noclegi i co brać pod uwagę podczas planowanej podróży.


Patron medialny:

Osoby, które kupowały tę książkę, często kupowały też:

6
(0)
5
(0)
4
(1)
3
(0)
2
(1)
1
(0)

Liczba ocen: 2

Średnia ocena
czytelników

  

oceń książkę

    okladka
      Ocena : 4 

    Interesująca.
      Ocena : 2 

    dzięki temu przewodnikowi miałem zepsute wakacje - połowa informacji jest nieaktualna albo nieprawdziwa. np. autor pisze o muzeum, które nie działa od 12 lat (sprawdziłem), lub o jeziorach, które są wyschnięte w lecie, a woda w nich jest tylko 2-3 miesiące w roku (warto by ten fakt to zaznaczyć), podaje nieaktualne dane itd szkoda czasu na studiowanie tego przewodnika. zawiodłem się, bo do tej pory przewodniki bezdroży były dla mnie wyznacznikiem rzetelności