ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Australia. Gdzie kwiaty rodzą się z ognia

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Marek Tomalik
Australia. Gdzie kwiaty rodzą się z ognia Marek Tomalik - okładka książki

Australia. Gdzie kwiaty rodzą się z ognia Marek Tomalik - okładka książki

Australia. Gdzie kwiaty rodzą się z ognia Marek Tomalik - okładka audiobooka MP3

Australia. Gdzie kwiaty rodzą się z ognia Marek Tomalik - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Otwarte
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
316
Druk:
oprawa miękka
Stanąć na największym klifie świata Poczuć za plecami ciepło bezkresnego kontynentu, a przed sobą chłód oceanu. Zasypiać pod kobaltowym niebem pełnym gwiazd. Przedzierać się przez wysokie trawy i niekończące się wydmy. Spotykać przyjaciół, którzy zawsze wskażą Ci drogę. Słuchać aborygeńskich mitów i opowieści poszukiwaczy złota. Nie wiedzieć, co zdarzy się jutro...
Ty też możesz to wszystko przeżyć. Wyrusz w podróż, po której nic już nie będzie takie samo.

Książka dla wszystkich fanów dalekich i samotnych wędrówek, pokazująca tajemnicze piękno i fenomen Australii. Napisana przez miłośnika tego dalekiego kontynentu Marka Tomalika, znanego dziennikarza, współtwórcę Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły, który przez piętnaście lat prowadził w Radiu Kraków program podróżniczy Globtroter.

O autorze książki

Marek Tomalik - podróżnik, dziennikarz prasowy i radiowy, z wykształcenia geolog. Pasjonat i znawca Australii, do której jeździ systematycznie od 1989 roku. Organizuje wyprawy w Outback (www.wsednosprawy.com.pl). Jest współtwórcą Festiwalu Podróżników „Trzy Żywioły”, organizuje imprezy artystyczne ( koncerty, festiwale). Pisze książki i artykuły o podróżach i muzyce. Publikuje m.in. w „National Geographic” i „Jazz Forum”. Australia to jego miejsce na ziemi, zawsze jednak wraca w Beskidy.

Zamknij

Wybierz metodę płatności