ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Stan futbolu. Tajemnice boiska, szatni i piłkarskich gabinetów

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Krzysztof Stanowski
Wydawnictwo:
Czerwone i Czarne
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
408
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (25,42 zł najniższa cena z 30 dni)

29,90 zł (-15%)
25,42 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(25,42 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Krzysztof Stanowski, jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych, twórca portalu Weszło.com, ocenia polską piłkę nożną. Jak to on bezkompromisowo, szczerze, czasem złośliwie, często ironicznie, zawsze inteligentnie. Dla niego nie ma świętych krów, a zakulisowa wiedza, jaką zdobył przez lata pracy jako dziennikarz pozwala mu na błyskotliwe sportretowanie piłkarskiego światka.

W wieku 14 lat Krzysztof Stanowski napisał pierwszy artykuł do Przeglądu Sportowego. Od tamtej pory przez blisko 20 lat konsekwentnie budował swoją pozycję w dziennikarstwie sportowym. Zobaczył wszystko i poznał wszystkich. Napisał trzy bestsellerowe książki: Kowal prawdziwa historia, Spalony oraz Szamo wszystko co wiedziałbyś o piłce, gdyby Cię nie oszukiwano.

Teraz nadszedł czas na kolejną pozycję Stanowski oprowadza czytelników po nieznanych rejonach naszego futbolu, z charakterystyczną dla siebie bezwzględnością opisuje decydujących o obliczu naszej piłki ludzi. Mnóstwo faktów, jeszcze więcej anegdot. I przede wszystkim zero mydlenia oczu.

Wybrane bestsellery

Czerwone i Czarne - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności