ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Niebezpieczne zawody. Reportaże o męskich profesjach, jakim nie sprostałby nikt inny jak tylko oni sami

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
SELF-PUBLISHER
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
4
2w1 w pakiecie:
     PDF
     ePub

eBook

26,25 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

„Niebezpieczne zawody” to zbiór reportaży przybliżających najbardziej niewdzięczne męskie profesje. Takie, które wymagają nie tylko specjalistycznych umiejętności, ale również rzadko spotykanych cech charakteru. Takie, które nie tylko pochłaniają fizyczne siły, ale także mocno obciążają psychikę. Takie, na które każdy patrzy z podziwem, ale jednocześnie nikt nie chciałby się ich podjąć.

Bohaterów – w pełnym tego słowa znaczeniu – poznajemy w trakcie wykonywania przez nich ich codziennych czynności. Czytelnik staje przed jedyną szansą, by z bliska przyjrzeć się profesjom, które do tej pory wzbudzały prawdziwy dreszcz podniecenia, lecz nie sposób było szczegółowo się z nimi zapoznać.

Bo kto nie marzył o poprowadzeniu własnego programu wędkarskiego? Kto nie chciał choć przez jeden dzień być najsławniejszym na świecie twórcą papieskich pomników? Kogo nie pociągała kariera projektantka przystanków PKS? To ledwie pierwsze z brzegu reportaże, czekające na szukającego mocnych doznań czytelnika.

Książka „Niebezpieczne zawody” jest również podróżą po męskim świecie. Szorstkim, nieprzyjaznym, często samotnym – ale i przynoszącym wielką życiową satysfakcję.

Zamknij

Wybierz metodę płatności