ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Najpiękniejsze ferraty. Dolomity: Civetta-Moiazza, Pelmo, Marmarole, Antelao, Bosconero, Schiara

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Andrea Greci
Wydawnictwo:
Bezdroża
Serie wydawnicze:
Najpiękniejsze ferraty
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
272
Druk:
oprawa miękka

Książka (47,40 zł najniższa cena z 30 dni)

79,00 zł (-40%)
47,40 zł

DODAJ DO Wysyłamy w 24h

(47,40 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Kiedy przemieszczamy się w górę doliny Piawy, nie sposób nie poczuć, że otacza nas wyjątkowy krajobraz. Naturalny, a jednocześnie zamieszkany — wsie i osady, jakby wrośnięte w tę dolinę, mają wielowiekową historię, otaczające je góry zaś emanują wspaniałym, autentycznym urokiem. Dolina Zoldo dzięki masywom Civetta i Pelmo stanowi niejako przedsionek ikonicznych, pocztówkowych Dolomitów.

Ten przewodnik przedstawia imponująco rozległy, zróżnicowany i zaskakujący obszar, ograniczony od południa przez surowe, pionowe skalne turnie masywu Schiara, a na północy przez majestatyczny, samotny masyw Marmarole. Oprócz via ferrat, wytyczonych w tym terenie, książka zawiera opisy licznych zabezpieczonych szlaków. To malownicze trasy, gdzie jedynym odgłosem przełamującym ciszę bywa chrzęst pod stopami wędrowca.

Patroni medialni:

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Andrea Greci - Urodzony w Parmie w 1978 roku, dziennikarz, fotograf i autor książek , który od lat poświęca się w pełni przedstawianiu słowem i obrazem włoskich gór. Publikował artykuły w gazetach i czasopismach, napisał i opatrzył fotografiami  przewodniki turystyczne po Dolomitach oraz Dolinie Aosty  (wł.: Valle d'Aosta), a także ponad dwadzieścia książek na temat Apeninu Toskańsko-Emiliańskiego  (wł.: Appennino Tosco-Emiliano).

Nakładem wydawnictwa Idea Montagna ukazały się również następujące pozycje jego autorstwa: Appennino di neve e di ghiaccio (2014), Ferrate nelle Dolomiti Bellunesi (2015), Ferrate nella Pale di San Martino (2015), Escursioni alle Cinque Terre (2016) oraz Escursioni a Courrnayeur (2016).

Zobacz pozostałe książki z serii Najpiękniejsze ferraty

Bezdroża - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności