ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Mistrz sprzedaży. Wydanie III rozszerzone. Książka z autografem

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Mistrz sprzedaży. Wydanie III rozszerzone. Książka z autografem Arkadiusz Bednarski - okładka książki

Mistrz sprzedaży. Wydanie III rozszerzone. Książka z autografem Arkadiusz Bednarski - okładka książki

Mistrz sprzedaży. Wydanie III rozszerzone. Książka z autografem Arkadiusz Bednarski - okładka audiobooka MP3

Mistrz sprzedaży. Wydanie III rozszerzone. Książka z autografem Arkadiusz Bednarski - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
5.5/6  Opinie: 14
Stron:
344
Druk:
oprawa miękka

Książka (29,40 zł najniższa cena z 30 dni)

49,00 zł (-40%)
29,40 zł

DODAJ DO Wysyłamy w 24h

(29,40 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Mentor Twojej kariery

Zarówno praca sprzedawcy, jak i bycie dystrybutorem budującym sprawnie funkcjonującą sieć sprzedaży to jedne z najlepiej opłacanych zawodów na świecie. Twoje zarobki zależą bezpośrednio od Twoich działań, masz względną niezależność i możesz wpływać na własny czas pracy. Sprzedawca to jeden z tych zawodów, w których pracując ciężko, możesz w krótkim czasie zyskać bardzo wiele, nie tylko finansowo, ale także w sferze rozwoju osobistego.

Jednak aby osiągnąć mistrzostwo, potrzeba nieco talentu, sporo determinacji, ogromu ciężkiej pracy i… doświadczonego mentora, który przeszedł wcześniej drogę, którą kroczysz, i zechce podzielić się własnymi obserwacjami. Taką właśnie rolę spełnia ta książka. Autor opisuje w niej swoje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży na różnych poziomach i w różnych branżach. W kolejnej już odsłonie poradnika Mistrz sprzedaży zbiera i porządkuje zasady, które prowadzą do sukcesu w sprzedaży, tak aby nie tracić czasu na wyważanie otwartych drzwi, tylko zająć się doskonaleniem własnej postawy i warsztatu pracy. Jeśli chcesz osiągnąć mistrzostwo w sprzedaży, skorzystaj z tej wiedzy.

Dołączona do książki płyta CD zawiera wywiady z najlepszymi polskimi sprzedawcami.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Arkadiusz Bednarski - trener i praktyk sprzedaży. W swojej 20-letniej karierze przeszedł drogę od handlowca, przez kierownika i dyrektora sprzedaży, po członka zarządu spółki prawa handlowego. Jest autorem koncepcji budowy sieci sprzedaży, przyczynił się do rozwoju wielu firm. Prowadzi autorskie seminaria i szkolenia sprzedażowe w kraju i za granicą. Od 20 lat jest trenerem, przeszkolił ponad 12 tysięcy osób z 23 krajów.

Absolwent Wydziału Zarządzania i Technologii Żywności Akademii Morskiej w Gdyni oraz studiów na kierunku negocjacje i mediacje w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Autor licznych publikacji prasowych oraz 14 książek, w tym kilku bestsellerów — wśród nich Mistrza sprzedaży, który doczekał się już trzech wydań.

Onepress - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności