APLIKACJA MOBILNANEW
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Miraż.Trzy lata w Azji

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Andrzej Meller
Wydawnictwo:
Bellona
Ocena:
4.0/6  Opinie: 1
Stron:
360
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (29,18 zł najniższa cena z 30 dni)

37,90 zł (-21%)
29,91 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(29,18 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Czy korespondent wojenny ma prawo się bać? Oczywiście! Ale nie Andrzej Meller, który zjawia się w każdej wojennej rzeczywistości wraz z pierwszym strzałem.

Prace nad tą książką również kończył w ogarniętej wojennym chaosem Libii. Reportaże z Azji to dawka historii i trudnej, czasem koszmarnej wojennej codzienności w najbardziej niebezpiecznych miejscach na Ziemi. Z tej wyprawy na szczęście wrócił cały i tylko raz złamano mu nos w Ho Chi Minh, kiedy odmówił skorzystania z usług lokalnych prostytutek.

Poza pozornie spokojnym Wietnamem odwiedza też Gruzję, Iran, Afganistan, Pakistan, Indie, Sri Lankę, Laos i Tajlandię. Raportuje atak terrorystyczny w Mumbaju, zwiedza Bamjan z tłumaczem erotomanem, uczy się latać paralotnią w Himalajach, relacjonuje wybory prezydenckie w Afganistanie i odwiedza polską bazę w Bagram, zagląda na targ wielbłądów w Radżastanie oraz zostaje zatrzymany przez tajlandzką policję. Bywa dramatycznie, bywa i komicznie taka jest dola reportera i korespondenta wojennego...

Wybrane bestsellery

Bellona - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności