ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Milczące bliźniaczki

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Marjorie Wallace
Milczące bliźniaczki Marjorie Wallace - okładka książki

Milczące bliźniaczki Marjorie Wallace - okładka książki

Milczące bliźniaczki Marjorie Wallace - okładka audiobooka MP3

Milczące bliźniaczki Marjorie Wallace - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Wydawnictwo Czarne
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
344
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (30,72 zł najniższa cena z 30 dni)

39,90 zł (-23%)
30,72 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(30,72 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

O milczących bliźniaczkach świat usłyszał w 1982 roku, gdy toczył się ich proces o podpalenie i kradzież. Siostry, drobne i kruche, nie odezwały się ani słowem, wydały z siebie tylko kilka pomruków, które sąd uznał za przyznanie się do winy. Za kilka aktów wandalizmu, za które ich rówieśnicy dostaliby najwyżej parę miesięcy w zawieszeniu, te wystraszone nastolatki zostały skazane na bezterminowe przymusowe leczenie w Broadmoor, otoczonym złą sławą szpitalu psychiatrycznym o zaostrzonym rygorze dożywocie wśród morderców, gwałcicieli i pedofilów. Dlaczego do tego doszło? Ponieważ milczały.

June i Jennifer Gibbons jako małe dzieci były otwarte, pełne życia, zdrowe i radosne. Jednak w wieku kilku lat zaczęły coraz bardziej oddalać się od swoich rodziców i trójki rodzeństwa. W końcu całkiem przestały odzywać się do dorosłych. Zamknęły się w świecie fantazji i rojeń, które z upływem lat stawały się coraz bardziej mroczne.

Milczące bliźniaczki Marjorie Wallace to fascynująca historia przedziwnej relacji dwóch sióstr, pełnej pasji, miłości i nienawiści, współzależności i kontroli. To opowieść o bliskości, która stała się śmiertelną pułapką.

 

Przedziwna, fascynująca opowieść. Dzięki niesamowitej historii bliźniaczek spisanej przez Marjorie Wallace przekonujemy się, co to znaczy spoglądać w mroczne zwierciadło. London Review of Books

Niezwykła, choć tragiczna historia, która ukazana w sposób przenikliwy i głęboki, świadczy o wybitnym talencie autorki. The New York Times Review of Books

Wybrane bestsellery

Wydawnictwo Czarne - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności