ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Album Moja Starówk@

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
SELF-PUBLISHER
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
62
3w1 w pakiecie:
     PDF
     ePub
     Mobi

eBook

darmowy

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Starówka to niezaprzeczalnie skarb i chluba Torunia, mieszkańcy są z niej dumni. Zazwyczaj pierwsze skojarzenia ze starówką to zabytki, architektura, czyli budowle, ale również – podkreślany przez gości – magiczny klimat tego miejsca.
No właśnie, coś nieoczywistego, trudnego do opisania, nieuchwytnego – atmosfera miejsca. Ten klimat tworzą ludzie – starówkę tworzą ludzie i to im poświęcona jest ta publikacja. Tym, którzy są związani ze starówką z wyboru i od lat, którzy są z nią wręcz zrośnięci i zechcieli opowiedzieć swoje magiczne historie. To, co łączy sylwetki przedstawionych tu osób, to z jednej strony serce miasta, z drugiej zaś – unikatowe cechy osobowości – nade wszystko wrażliwość.
Album o ludziach starówki to publikacja do oglądania i poczytania. Bohaterowie to ludzie, których na co dzień możecie spotkać na starówce i którzy odcisnęli już tu swój wyraźny ślad w postaci działalności artystycznej, handlowej, gastronomicznej czy rzemieślniczej. Możecie ich odnaleźć kupując książkę lub chleb, pijąc kawę, jedząc obiad czy spacerując po toruńskim deptaku. Liczba „bohaterów” starówki jest dużo dłuższa, a niniejszy album absolutnie jej nie wyczerpuje. Jest jedynie namiastką i próbką tego, co być może ktoś kiedyś zechce zgłębić.

Zamknij

Wybierz metodę płatności