ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

27 śmierci Toby'ego Obeda (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka 27 śmierci Toby'ego Obeda

Okładka książki 27 śmierci Toby'ego Obeda

Okładka książki 27 śmierci Toby'ego Obeda

Okładka książki 27 śmierci Toby'ego Obeda

Wydawnictwo:
Dowody na istnienie
Ocena:
5.8/6  Opinie: 4
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

eBook

42,00 zł
33,60 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

To też jest Kanada: siedem zapałek w słoiku, sny o czubkach drzew, powiewające na wietrze czerwone suknie, dzieci odbierane rodzicom o świcie. I ludzie, którzy nie mówią, że są absolwentami szkół z internatem. Mówią: jesteśmy ocaleńcami. Przetrwaliśmy.

– Zniszczono cały nasz naród. Nigdyśmy się nie podnieśli. W Europie ekscytujecie się modą na Kanadę, bo patrzycie na nią przez kolorowe skarpetki naszego nowoczesnego premiera. Ale prawda mniej się nadaje do lajkowania – powiedział autorce jeden z bohaterów tej książki.

Joanna Gierak-Onoszko spędziła w Kanadzie dwa lata, sprawdzając, co ukryto pod tamtejszą kulturową mozaiką. W swoim reportażu autorka kreśli obraz Kanady, który burzy nasze wyobrażenia o tym kraju.

Dlaczego Kanada ściąga dziś z pomników i banknotów swoich dawnych bohaterów? Jak to możliwe, że odbierano tam dzieci rodzicom? Czyja ręka temu błogosławiła?

27 śmierci Toby’ego Obeda to reporterska opowieść o winie i pojednaniu, zbrodni bez kary i ludziach, którzy wymykają się przeznaczeniu.

Zamknij

Wybierz metodę płatności