CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA

Not for speed czyli rowerem w świat - patronat 2015-09-30 - 2015-09-30

Wydawnictwo Bezdroża objęło patronatem wyprawy Ewy Świderskiej Not for speed czyli rowerem w świat. Ściskamy kciuki i życzymy Ewie szerokiej drogi!

Ewa Świderska reprezentuje gatunek „indywidualny szwendacz rowerowy” rodzaju żeńskiego. Podróżowanie zawsze było jej pasją, ale podróżowanie rowerem stało się nałogiem. 
 

 
Podróżuje sama, choć nie samotnie. Ostatnie dwa lata spędziła głównie na drogach Azji. We wrześniu 2015 roku wyruszyła kontynuować podróż po świecie, tym razem startując z Warszawy, kierując się na południe Europy, przez Bałkany, Grecję i Turcję w stronę Indii. Chciałaby także odwiedzić Kaukaz tj. Gruzję i Armenię oraz kraje półwyspu Arabskiego, tj. Iran, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman. 

Celem jest doświadczanie świata z perspektywy rowerowego siodełka i podróżującej nań kobiety. poznawanie siebie i innych. Chce pokazać, że można podążać swoją drogą i żyć inaczej. Podróż swoją opisuje na stronie www.ewcyna.com , kto chciałby być bardziej na bieżąco zaprasza do towarzyszenia w drodze na fejsbuku.