CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA

Jak hiszpański, to tylko w Andaluzji 2014-09-02 - 2014-09-02

Gdzie najskuteczniej nauczysz się języka hiszpańskiego? Oczywiście w Hiszpanii, a najlepiej w samym jej sercu czyli w słonecznej Andaluzji! Z myślą o połączeniu promocji turystyki wyjazdowej do Andaluzji z nauką języka powstał niekomercyjny portal www.HiszpanskiwAndaluzji.pl. Strona gromadzi informacje o ponad 60 szkołach językowych zlokalizowanych w różnych częściach regionu, zarówno w największych miastach Andaluzji (np. Sevilla, Granada, Malaga), jak i w bardziej kameralnych miejscowościach (np. Cádiz czy Huelva), w rejonach górskich czy nad morzem. Placówki pogrupowane są według różnych kryteriów: lokalizacji (wg. prowincji), oferowanych kursów, a także form aktywności jakie w danym rejonie są dostępne. Pozwala to samodzielnie wybrać formę wyjazdu językowego zależnie od indywidualnych potrzeb i zainteresowań.

Szkoły oferują kursy na wszystkich poziomach od początkujących, po zaawansowane, od tradycyjnych po intensywne, a także kursy przygotowujące do egzaminów DELE. Ponadto wiele placówek oferuje kursy z języka biznesowego, specjalistycznego (np. dla lekarzy), kursy dla grup przyjaciół, dla rodzin z dziećmi, dla osób starszych i wiele innych. Dużą popularnością cieszą się również kursy łączone z hobby np. Hiszpański & gotowanie, Hiszpański & Flamenco, Hiszpański & zwiedzanie, Hiszpański & Sport, itd. Na wiele kursów można wyjeżdżać przez cały rok!

Ceny różnią się w zależności od lokalizacji, rodzaju kursu itd., najlepiej więc odwiedzić stronę www.HiszpanskiwAndaluzji.pl, znaleźć najciekawsze dla siebie oferty i poprzez formularz zamieszczony na stronie wysłać bezpośrednio do szkół zapytania o ceny i pozostałe warunki. Po zapisaniu się na kurs pozostaje już tylko kupić bilet, przewodnik Bezdroży i cieszyć się ze wspaniałych wakacji w Andaluzji!