Już niedługo na półkach księgarskich pojawi się nowa propozycja dla miłośników podróży i pięknych widoków. Premiera książki "Pora na wycieczkę. 108 najpiękniejszych punktów widokowych w Małopolsce" autorstwa Karoliny i Filipa Mleczek zaplanowana jest na 24 kwietnia. To doskonała inspiracja na krótkie wypady w okolicach Małopolski, idealnie pasująca na nadchodzącą majówkę.

 

 

Piękno Małopolski

 

Małopolska to region, który zachwyca swoją różnorodnością i bogactwem kulturowym. Jest domem dla wielu zabytków wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO, w tym Wieliczki, słynnej ze swojej kopalni soli, oraz Krakowa, z jego historycznym centrum i Wawelem. Książka autorstwa Karoliny i Filipa Mleczek to przewodnik, który odkryje przed Tobą te oraz mniej znane, ale równie urzekające miejsca. Autorzy, będący doświadczonymi podróżnikami, dzielą się swoją wiedzą i pasją do eksploracji, prowadząc Czytelnika szlakami, które oferują nie tylko spektakularne widoki, ale także możliwość poznania historii i tradycji regionu. W książce znajdują się opisy i fotografie, które pokazują piękno majestatycznych górskich szczytów Tatr, łagodnych wzgórz, urokliwych jezior oraz malowniczych dolin i wąwozów. Każdy punkt widokowy został starannie wybrany i opisany, aby zachęcić do własnych odkryć i doświadczania unikalnej atmosfery Małopolski. 

 

 

 

Autorzy w mediach społecznościowych

 

Karolina i Filip Mleczek, znani szerokiej publiczności pod nazwą „Pora na wycieczkę”, zyskali ogromną popularność dzięki swoim profilom na Instagramie i TikToku. Ich filmiki pełne są inspirujących widoków i pięknych miejsc, które zachęcają do podróżowania po Polsce. Książka „Pora na wycieczkę. 108 najpiękniejszych punktów widokowych w Małopolsce” to naturalna kontynuacja ich misji – dzielenia się z innymi pasją do odkrywania nowych miejsc i inspirujących podróży.

 

 

Idealna Majówka

 

Premiera książki w kwietniu to doskonały czas, by zainspirować się i zaplanować majówkowe wyjazdy. Dzięki szczegółowym opisom i praktycznym wskazówkom zawartym w książce, będziesz mógł spędzić czas aktywnie, odkrywając niezwykłe krajobrazy Małopolski.

 

W skrócie, książka to nie tylko przewodnik, ale także zaproszenie do podróży po jednym z najpiękniejszych regionów Polski. Dla miłośników podróży, przyrody i piękna Małopolski ta pozycja będzie niezbędnym elementem w bibliotece.