ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Spotkania z autorami na 20. lecie Bezdroży!

TOP tytuł w super cenie » 50% taniej

Zapraszamy na rozmowy LIVE z naszymi autorami!

#SpotkaniaBezGranic
#20tkaBezdroży



Marcin "Yeti" Tomaszewski

Jeden z najlepszych alpinistów młodszego pokolenia, wielokrotnie nagradzany za wybitne osiągnięcia we wspinaczce wertykalnej, instruktor wspinania, autor tekstów o tematyce górskiej i bajkopisarz, fotograf, twórca kolekcji biżuterii alpinistycznej oraz projektant odzieży. Z wykształcenia geodeta.



Spotkanie LIVE - 21.11.2020, godz: 19.00



Piotr Strzeżysz

Jeździ rowerem, odkąd sięga pamięcią. Był w wielu miejscach na świecie, ale ciągle coś gdzieś go pcha. Zazwyczaj wybiera się w miejsca wypełnione otwartą przestrzenią, bo uważa, że łatwiej tam bujać w obłokach. Uwielbia kawę, koty, wiatr i Muminki. Autor czterech książek o marzeniach. Laureat Kolosa 2014 za „odwagę w przyjmowaniu tego, co przynosi droga”. Główny bohater filmu dokumentalnego Bartosza Liska pt. „Nie dojechać nigdy” www.niedojechacnigdy.pl
Gdyby sam mógł wybrać swoją postać, zostałby ptakiem.
Czasem uaktywnia się na stronie: www.onthebike.pl


Spotkanie LIVE - 27.11.2020, godz: 19.00



Marcin Wrona

Niedokończony filolog angielski, współtwórca radia RMF, od początku istnienia w stacji TVN, najpierw w Faktach, później Pod Napięciem od 2006 roku amerykański korespondent Faktów TVN. Dumny ojciec współautorów tej książki. Oprócz Mai i Janka radość sprawiają mu gra na basie (jako człowiek głuchy jak pień jest w tym straszny!) i jazda na motocyklu (podobnie jak on jego maszyna jest wielka, głośna i bardzo wolna). Autor książki "Wrony w Ameryce" wydanej w 2012 roku oraz "Wroną po Ameryce" z 2020 roku.

Spotkanie LIVE - 4.12.2020, godz: 20.00


To jednak nie wszystko! 🎁
Podczas każdego spotkania masz szanse wziąć udział w urodzinowym konkursie i zgarnąć nasze książkowe upominki oraz nagrody od naszych Partnerów:

🎂Bądź z nami - zapraszamy!🎂