Ukryta siła. Jak stałem się jednym z najsprawniejszych ludzi na świecie i odnalazłem siebie (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Rich Roll
Okładka książki/ebooka Ukryta siła. Jak stałem się jednym z najsprawniejszych ludzi na świecie i odnalazłem siebie

Okładka książki Ukryta siła. Jak stałem się jednym z najsprawniejszych ludzi na świecie i odnalazłem siebie

Okładka książki Ukryta siła. Jak stałem się jednym z najsprawniejszych ludzi na świecie i odnalazłem siebie

Okładka książki Ukryta siła. Jak stałem się jednym z najsprawniejszych ludzi na świecie i odnalazłem siebie

ZAJRZYJ
DO KSIĄŻKI

Wydawnictwo:
Galaktyka
Wydawnictwo:
Galaktyka
Ocena:
4.0/6  Opinie: 1
Stron:
224
Czas nagrania:
9 godz. 28 min.
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi
Audiobook
Audiobook w mp3

eBook

26,90 zł
20,71 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Audiobook w mp3

29,90 zł
23,22 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Na zmianę nigdy nie jest za późno

Mężczyzna, który miał wszelkie predyspozycje by zostać sportowcem, poszedł inna drogą. Miał czterdzieści lat na karku pracę w korporacji, której nie lubił, wewnętrzną pustkę topił w alkoholu i innych używkach i z coraz większym trudem przychodziło mu pokonanie ośmiu stopni w domu. Dwadzieścia kilogramów nadwagi skutecznie utrudniało podjęcie jakiegokolwiek wysiłku. Zawał serca… Tak można by zakończyć kilka zdań o życiu Richa Rolla, gdyby nie fakt, że wstrząśnięty niewydolnością swojego organizmu, postanowił oszukać kostuchę i pójść inną drogą. Jego metamorfoza polegała na zmianie sposobu odżywiania i zmianie stylu życia. Richard Roll zamienił dotychczasową fastfoodową dietę na roślinną, a przede wszystkim rozpoczął systematyczne codzienne ćwiczenia. Po jakimś czasie z otyłego mężczyzny w średnim wieku zmienił się w maszynę wytrzymałościową. A po półrocznych przygotowaniach Roll dotarł na linię startu (i mety!) elitarnych zawodów Ultraman – 515 km współzawodnictwa w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu. Dwa lata po tym wyczynie okazało się, że Rich potrafił dokopać się do jeszcze większych pokładów własnej ukrytej siły; wraz z przyjacielem opracowali plan EPIC5 – porwali się na pięć triatlonów na dystansie Ironmana, każdy na innej hawajskiej wyspie, a wszystkie razem w mniej niż tydzień! Ukryta siła to dokumentacja niezwykłej przemiany, która tak naprawdę może być udziałem każdego z nas. Ta książka dowodzi, że każdy może osiągnąć więcej niż mu się wydaje.

(…) Na Big Island, największej wyspie Hawajów, wstawał świt. Byłem w dziewiczej części Czerwonej Drogi, która nazwę wzięła od koloru żużla. Jego fragmenty tkwiły teraz głęboko w mojej skórze. A jeszcze chwilę temu byłem liderem po ponad 50 km wyścigu o mistrzostwo świata Ultraman 2009. Drugi dzień zawodów to w sumie 276 km jazdy na rowerze. W trzy dni trzeba pokonać dystans 515 km, a więc ponad dwa razy więcej niż w Ironmanie. W tym triatlonie, organizowanym na terenie całej Big Island, startują wyłącznie zaproszeni szczęśliwcy. Ich liczba jest zawsze ograniczona – jedynie do trzydziestu pięciu rywali dostatecznie sprawnych i wystarczająco szalonych, aby podjąć takie wyzwanie. Pierwszy dzień to 10 km do przepłynięcia w oceanie i 145 km na rowerze. Drugi – 276 km jazdy rowerem. Kulminację stanowi trzeci dzień: 84 km biegu po skwierczących z gorąca polach lawy Kona Coast (…) 

                                                                                              Fragment książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności