ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Poszukiwacz marzeń. Z kamerą na wojnie w Brazylii

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Karolina Kozioł
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Psychoskok
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
82
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi

eBook (13,43 zł najniższa cena z 30 dni)

19,90 zł (-20%)
16,01 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(13,43 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni


„Poszukiwacz marzeń. Z kamerą na wojnie w Brazylii” Karoliny Kozioł to książka o wyprawie w jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc na świecie - brazylijskich faweli. Na wyprawę wyjechali w pięć osób, pod koniec wyprawy zostały tylko dwie, reszta nie wytrzymała obrazu brazylijskiej biedy. Gonitwa i odkrywanie marzeń, największych obaw ludzi, którzy nie mają praktycznie nic. To opowieść o odwadze, przyjaźni, marzeniach, ale także samotności, strachu I podejmowaniu ryzyka. Podejmowanie ryzyka to czasami droga bardzo egoistyczna. Podejmując ryzyko myślisz o adrenalinie, o tym co się wydarzy. Zdajesz sobie sprawę, że ryzyko śmierci jest przy tym bardzo duże. Zdawałam sobie sprawę, że mogę nie wrócić cało z wyprawy, że kolejnych świąt Bożego Narodzenia z najbliższymi może nie być. Mimo wszystko zaryzykowałam. Nauczyło mnie to jednej bardzo ważnej rzeczy... - tak opisuje autorka swoje przemyślenia po spotkaniu z brazylijska mafią.

Lekkie pióro autorki i jej reporterska pasja powodują, że kolejne strony przewraca się z zapartym tchem, czekając na rozwój wydarzeń i smaczki serwowane przy każdej okazji.

Jest to książka, która ma jeszcze jeden niezaprzeczalny atut: zdjęcia. Niby zwyczajne zdjęcia biednej brazylijskiej codzienności, obrazy wbijającej w ziemię „architektury” faweli, jednak robiące ogromne wrażenie, gdyż – w epoce wszechogarniających papuzich kolorów – są czarno-białe!

Wybrane bestsellery

Wydawnictwo Psychoskok - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności