ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Portugalia

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Portugalia - okładka książki

Portugalia - okładka książki

Portugalia - okładka audiobooka MP3

Portugalia - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
National Geographic
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
272
Druk:
oprawa miękka

Wycieczki poza utarte szlaki Rady bywalców Najważniejsze atrakcje Nowe wydanie Nikt nie zna świata lepiej niż my Spędź urlop z Portugalii! Zobacz plaże Algarve i zaułki Lizbony. Obejrzyj zabytki rzymskie w Evorze. Wypraw się rowerem do dolmenów ukrytych wśród winnic. Wsłuchaj się w rzewne dźwięki fado. W Castelo de Vide szukaj sefardyjskich śladów. Z pokładu rabelo obejrzyj krainę portwajnu, a okolice Santarem z grzbietu lusitano. Poznaj styl manueliński portugalski wkład w sztukę i architekturę. Zwiedź Guimaraes perłę północy kraju i zobacz baśniowe pałace Sintry.

 • MARSZRUTY pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań.
 • NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA od nauki gry na gitarze portugalskiej po malowanie azulejos czy zmierzenie się z pozyskiwaniem kory z dębu korkowego.
 • RADY BYWALCÓW od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.
 • TRASY 2 WYCIECZEK PIESZYCH I 4 SAMOCHODOWYCH opatrzone klarownymi mapami i planami, m.in. przechadzek po lizbońskiej Alfamie, kwartałach Ribeiry w Porto, objazdu warownych wiosek w Serra da Marofa czy wypadu na Przylądek Świętego Wincentego.
 • PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW w tym po Parku Narodowym Peneda-Geres, rzymskiej Conímbridze, wzdłuż dziewiczego wybrzeża Alentejo czy wśród bogatej, podzwrotnikowej roślinności Madery.
 • LISTY TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki, wzbogacone o dokładne opisy szczególnie polecanych miejsc bądź atrakcji.
 • WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.

Wybrane bestsellery

Zamknij

Wybierz metodę płatności