Facebook

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Portugalia (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Okładka książki/ebooka Portugalia

Okładka książki Portugalia

Okładka książki Portugalia

Okładka książki Portugalia

Wydawnictwo:
National Geographic
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
272
Druk:
oprawa miękka

Książka

49,90 zł
42,42 zł

DODAJ DO

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Wycieczki poza utarte szlaki Rady bywalców Najważniejsze atrakcje Nowe wydanie Nikt nie zna świata lepiej niż my Spędź urlop z Portugalii! Zobacz plaże Algarve i zaułki Lizbony. Obejrzyj zabytki rzymskie w Evorze. Wypraw się rowerem do dolmenów ukrytych wśród winnic. Wsłuchaj się w rzewne dźwięki fado. W Castelo de Vide szukaj sefardyjskich śladów. Z pokładu rabelo obejrzyj krainę portwajnu, a okolice Santarem z grzbietu lusitano. Poznaj styl manueliński portugalski wkład w sztukę i architekturę. Zwiedź Guimaraes perłę północy kraju i zobacz baśniowe pałace Sintry.

  • MARSZRUTY pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań.
  • NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA od nauki gry na gitarze portugalskiej po malowanie azulejos czy zmierzenie się z pozyskiwaniem kory z dębu korkowego.
  • RADY BYWALCÓW od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.
  • TRASY 2 WYCIECZEK PIESZYCH I 4 SAMOCHODOWYCH opatrzone klarownymi mapami i planami, m.in. przechadzek po lizbońskiej Alfamie, kwartałach Ribeiry w Porto, objazdu warownych wiosek w Serra da Marofa czy wypadu na Przylądek Świętego Wincentego.
  • PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW w tym po Parku Narodowym Peneda-Geres, rzymskiej Conímbridze, wzdłuż dziewiczego wybrzeża Alentejo czy wśród bogatej, podzwrotnikowej roślinności Madery.
  • LISTY TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki, wzbogacone o dokładne opisy szczególnie polecanych miejsc bądź atrakcji.
  • WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.

Zamknij

Wybierz metodę płatności