ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Polska Dziewczyna W Pogoni Za Angielskim Snem (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Monika Wiśniewska
Okładka książki/ebooka Polska Dziewczyna W Pogoni Za Angielskim Snem

Okładka książki Polska Dziewczyna W Pogoni Za Angielskim Snem

Okładka książki Polska Dziewczyna W Pogoni Za Angielskim Snem

Okładka książki Polska Dziewczyna W Pogoni Za Angielskim Snem

Wydawnictwo:
SELF-PUBLISHER
Ocena:
6.0/6  Opinie: 4
Stron:
350
3w1 w pakiecie:
     PDF
     ePub
     Mobi

BESTSELLER, KTÓRY DOTYKA SERC I DUSZ CZYTELNIKÓW NA CAŁYM ŚWIECIE W DWÓCH WERSJACH JĘZYKOWYCH

INSPIRUJĄCA, INTYMNA PRAWDZIWA HISTORIA, KTÓRA POMOŻE CI W DRODZE PO MARZENIA.

Poczujesz się tak, jakbyś sam przeżył to wszystko, z czym autorka musiała się zmierzyć, a na końcu odkryjesz wraz z nią, jak można się na nowo duchowo odrodzić i spojrzeć na świat z nadzieją i wiarą. Odkryjesz w sobie ukrytą mądrość, siłę i pokochasz własną duszę, aby móc stać się tym, kim powinieneś być. MIŁOŚCIĄ.

Największym marzeniem Moniki było zamieszkać w Anglii. W 2004 , gdy Polska weszła do Unii Europejskiej, zdecydowała się zrealizować to marzenie, rzucając się w objęcia przeznaczenia i wyjeżdżając w nieznane. Pomimo ogromnych wyzwań od dnia pierwszego, pozostaje nieugięta, przezwyciężając swe słabości i dzielnie podąża za marzeniami. Gdy nagle traci wszystko, na co tak ciężko pracowała, decyduje się opowiedzieć swoją historię, pokazując tym samym, że nigdy nie należy się w życiu poddawać, niezależnie od tego, jakie przeszkody zsyła nam los, oraz że droga do poznania samego siebie, nie zawsze usłana jest różami.

Historia dzielnej Polki opisana z lekkością i rzadko spotykaną szczerością daje niezwykły wgląd w życie emigranta. To prawdziwa próba wytrwałości i odwagi, ale przede wszystkim, podróż do duchowego oświecenia, poznania siebie i znalezienia bezwarunkowej miłości do siebie.

Zamknij

Wybierz metodę płatności