Facebook

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Indonezja. Po drugiej stronie raju (5)

6

2017-03-29
bez podpisu
Szukałem książki o tamtym rejonie, ale dominują opisy tras typowo turystycznych, po bezpiecznych terenach. Jaklewicz dała mi wgląd w niesamowitość Indonezji, którą czułem podskórnie. Bezapelacyjnie udana książka o wielkich walorach poznawczych.
2019-04-22
Gabriela
Napisanie książki, która stanowi świetne źródło historyczne i kultroznawcze jest bardzo trudne, a przedstawienie wiedzy w ciekawy i porywający sposób jest czasami wręcz niemożliwe. Anna Jaklewicz przełamała wszystkie granice w tej książce. Gorąco polrcam.
2018-11-15
Agata
Książka zabiera nas w niesamowitą podróż na dalekie, egzotyczne wyspy Indonezji. Autorka w bardzo plastyczny i ciekawy sposób przybliża nam dalekie lądy, a przede wszystkim kulturę żyjących tam ludzi. Książka jest bardzo ciekawa i wciągająca. Gorąco polecam.
2017-04-09
bez podpisu
Książka nieprawdopodobne mnie wzruszyła, zmusiła po raz kolejny do przemyśleń po tym co widziałam w Azji. Po raz kolejny potwierdziła, że nie ma lepszych i gorszych żyć tylko różne i że nasze tu i teraz nie daje prawa do niesprawiedliwej europejskiej oceny rzeczywistości. Dla mnie absolutna rewelacja.
2018-11-16
bez podpisu
Genialna książka!