Norwegia mapa 1:600 000 Freytag ...

Norwegia mapa 1:600 000 Freytag & Berndt

Autor: 

Norwegia mapa 1:600 000 Freytag & Berndt
Stron: 2
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Freytag&Berndt
Cena:
23,90 zł

Mapa samochodowa Freytag & Berndt to świetny towarzysz wyjazdów zarówno dla tych, którzy wybierają się na urlop wraz z biurem podróży, jak i dla wojażujących na własną rękę. Dzięki niej bez wpadek zaplanujesz wakacje i udany pobyt na miejscu. Inteligentnie przygotowana i starannie opracowana mapa idealnie sprawdza się jako podstawowe narzędzie nawigacji podczas jazdy samochodem. Możesz jej również użyć jako uzupełnienie informacji dostarczanych przez nawigację GPS. Mapa Freytag & Berndt wyróżnia się wśród popularnych map dostępnych na rynku przede wszystkim przejrzystością i częstą aktualizacją danych. Wysoka jakość papieru i wygodne składanie sprawiają, że korzystanie z niej jest prawdziwą przyjemnością.
Mapa Freytag & Berndt to austriacka precyzja danych, przyjazna grafika i wysoka jakość o tradycji sięgającej 1770 roku. Myślisz, że świat ma tylko cztery strony? Oferta map samochodowych Freytag & Berndt to prawie 1000 kierunków zwiedzania na wszystkich kontynentach!
Kto kupuje, nie błądzi!

Norwegia - główne atuty:
fiordy, dzika przyroda, widoki z których będziesz miał wspaniałe zdjęcia z Norwegii

Norwegia - główne regiony turystyczne:
Nordcap

Norwegia - główne miasta:
Arendal , Bergen , Bodo , Drammen , Hamar , Kristiansand , Leikanger , Lillehammer , Molde , Oslo , Oslo , Sarpsborg , Skien , Stavanger , Steinkjer , Tonsberg , Tromso , Trondheim , Vadso

Osoby, które kupowały tę książkę, często kupowały też:

24,90 zł
Czarnogóra. Travelbook. Wydanie 1
Draginja Nadaždin, Maciej Niedźwiecki, Krzysztof Bzowski
24,90 zł
Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Ciald...
Robert B. Cialdini (Ph.D.), ilustracje: Andrzej Mleczko
34,90 zł
18,00 zł