Maraton metodą Hansonów. Jak poprawić swoją życiówkę (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki Maraton metodą Hansonów. Jak poprawić swoją życiówkę
Okładka książki Maraton metodą Hansonów. Jak poprawić swoją życiówkę

Tył okładki książki Maraton metodą Hansonów. Jak poprawić swoją życiówkę

Wydawnictwo:
Galaktyka
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
288
Druk:
oprawa miękka

Książka

39,90 zł
30,78 zł

DODAJ DO

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Trenerzy Kevin i Keith łamią stare zasady i wprowadzają nowatorskie rozwiązania, łącząc naukę i strategię w jednym tylko celu: aby wydobyć maratoński potencjał każdego biegacza. Wyłożona w prosty i przejrzysty sposób metoda Hansonów daje ci wiedzę, narzędzia i plany treningowe, których potrzebujesz, aby pobiec swój najlepszy maraton i osiągnąć wymarzony wynik. Poznaj sekrety profesjonalistów i osiągnij oszałamiający wynik w kolejnym maratonie. Metoda Hansonów łączy naukową wiedzę z praktycznym doświadczeniem, przygotowuje cię na najcięższe, ostatnie kilometry królewskiego dystansu, kładąc nacisk na: niższy kilometraż długich wybiegań stawiaj na jakość, nie na ilość, treningi szybkościowe, siłowe i tempowe optymalnie dopasowane do tempa docelowego, ścisłe zasady odżywiania i nawadniania, abyś zapomniał o ścianie, szczegółowe plany treningowe dla początkujących i zaawansowanych.

HANSONS-BROOKS DISTANCE PROJECT zrobił furorę na amerykańskiej scenie biegowej, gdy okazało się, że biegacze skupieni wokół niego stanowią jedną z najlepszych grup biegowych w USA. Nieprzeciętny talent w połączeniu z niekonwencjonalnym podejściem do długiego wybiegania to przepis na sukces, który odnieśli uczestnicy projektu, zdobywając medale w najważniejszych amerykańskich maratonach oraz zapewniając sobie miejsca w kadrze olimpijskiej Stanów Zjednoczonych.

LUKE HUMPREY trener prowadzący w firmie Hansons Coaching Services i uczestnik programu HANSONS-BROOKS DISTANCE PROJECT KEITH I KEVIN HANSONOWIE autorzy projektu HANSONS-BROOKS DISTANCE PROJECT; na co dzień pracują z czołowymi amerykańskimi biegaczami Trzeba powiedzieć sobie otwarcie i szczerze metoda Hansonów nie nadaje się dla każdego. To prawdziwy program treningowy, który nie zostawia miejsca na improwizację i szukanie wymówek. Na tym polega jego siła. Trenując według wskazówek braci Hansonów, można się poczuć jak prawdziwy sportowiec! Tutaj każda jednostka treningowa ma swój cel, sens i efekt. W dodatku efekt piorunujący. Marek Tronina, red. nacz. miesięcznika Bieganie

Zamknij

Wybierz metodę płatności