APLIKACJA MOBILNANEW
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Julia jest w Australii

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Julia Raczko
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Pascal
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
300
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (25,83 zł najniższa cena z 30 dni)

31,50 zł (-15%)
26,67 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(25,83 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Przygody szalonej producentki telewizyjnej czytelnicy mogli poczuć w jej debiutanckiej beletryzowanej opowieści o podróży dookoła świata "Gdzie jest Julia?". Od kilku lat Julia Raczko na swoim autorskim blogu Where is Juli + Sam opisuje swoje doświadczenia, ale i obserwacje na temat świata.

W trakcie całorocznej wyprawy wokół globu spotkała Sama i... zakochała się. Miłość do polskiego emigranta spowodowała, że Julia zmieniła warszawski Milanówek na Brisbane. W najnowszej książce przedstawia australijską rzeczywistość, opowiada o życiu codziennym, kulturze, turystyce i przyrodzie. Sydney, Melbourne, Perth, Adelajda, Darwin, Cairns, Red Center to tylko niektóre z miejsc w Australii, w które zabierze nas Julia Raczko, a my po raz kolejny chętnie odbędziemy z nią ten pełen humoru trip.

 

Julia Raczko

Trzydziestolatka z podwarszawskiego Milanówka. Z wykształcenia psycholog społeczna.

Przez lata pracowała jako producentka programów telewizyjnych. Autorka bloga podróżniczo-lifestylowego pod nazwą Where is Juli + Sam. Dziś mieszka w Brisbane, w Australii. Pisze artykuły, reportaże, opowiadania o podróżach, ludziach i dobrym życiu.

Współprowadzi polską szkołę i audycję w radiu etnicznym. Nałogowo zaczepia ludzi na ulicy albo po prostu się na nich gapi. Kocha ananasy, chodzić boso i marzyć przy kubku kawy.

Wybrane bestsellery

Wydawnictwo Pascal - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności