Facebook

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Fagaras, 1:80 000 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Okładka książki/ebooka Fagaras, 1:80 000

Okładka książki Fagaras, 1:80 000

Okładka książki Fagaras, 1:80 000

Okładka książki Fagaras, 1:80 000

Wydawnictwo:
terraQuest
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
2
Druk:
oprawa miękka

Książka

49,90 zł
42,42 zł

DODAJ DO

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Doskonała i komfortowa w użytkowaniu mapa trekkingowa Karpat Południowych w Rumunii. Została stworzona specjalnie z myślą o osobach aktywnych, wyruszających na trekking w ten region. Na mapie pokazano rejon najwyższych rumuńskich szczytów w paśmie Gór Fogaraskich, w Buczegach i skalistym paśmie Piatra Craiului. Dodatkowo na mapie znalazł się plan historycznego miasta Braszów.

Publikacja wyróżnia się dokładną treścią topograficzną i turystyczną. Została wykonana w systemie Comfort! Map firmy ExpressMap (P) i pokryta jest laminatem, co pozwala na dłuższe i wygodniejsze jej użytkowanie, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, panujących na szlakach. Zawiera legendę w sześciu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, polskim.

Mapę charakteryzuje:

-bogata treść turystyczna, zaznaczono na niej m.in.: trasy trekkingów, atrakcje przyrodnicze, obiekty noclegowe i inne interesujące obiekty,
-cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu,
-zgodność z GPS współrzędne geograficzne w układzie WGS-84.

Seria map trekkingowych terraQuest została stworzona z myślą o tych, którzy kochają dalekie podróże i trudno dostępne miejsca. Duży zasięg, szczegółowa skala i bogata treść map pomogą dobrze zaplanować wędrówkę. Mapy są dwustronnie laminowane, dzięki czemu sprawdzą się nawet w najtrudniejszych górskich warunkach.

Zamknij

Wybierz metodę płatności