ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Do zobaczenia w Barcelonie

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Anna B. Kann
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Pascal
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
251
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook

29,90 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Prezent last minute w bezdroza.pl

Przesycona magicznym klimatem Barcelony i gorącymi rytmami flamenco opowieść o tym, jak szukając szczęścia, niespodziewanie odnaleźć samego siebie.

Trzy kobiety - przyjaciółki, rywalki - wyjeżdżają do Barcelony, by w najsłynniejszej katalońskiej szkole uczyć się flamenco.

Małżeństwo Ewy rozpada się, a jedyną odskocznią od rzeczywistości jest dla niej taniec. Swoją pasję dzieli z Gośką, przyjaciółką i prawdziwym aniołem stróżem. Z Martą znają się niezbyt blisko...

Wszystko zaczęło się jeszcze w Poznaniu, gdzie poznały Paco, przystojnego Hiszpana, mistrza flamenco i uwielbianego nauczyciela. Wakacyjny wyjazd, by to właśnie u niego uczyć się tańca, wydawał się doskonałym pomysłem.

Ta podróż daje im jednak znacznie więcej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać - odmienia ich życie w najbardziej nieoczekiwany sposób. Bo czy szczęście jest zawsze tam, gdzie go szukamy?

Pierwsza powieść o flamenco napisana przez Polkę z polskiej perspektywy!

O Autorce:
Anna B. Kann - gdyby mogła, mieszkałaby w Barcelonie. Przez kilka lat zgłębiała tajemnice flamenco, ucząc się go od najlepszych. Jej reportaże i filmy dokumentalne można oglądać w TVP.  Debiutując jako autorka powieści, przyjęła pseudonim artystyczny. Niech więc reszta pozostanie zagadką.


"Fantastycznie przedstawiona Barcelona i genialne opisy flamenco. Historia pełna namiętności i południowego żaru bijącego z każdej strony. Gorąco polecam".

Paula Klich, autorka bloga mojswiat-szelestkart.blogspot.com

"Uległam urokowi tej książki i poddałam się magii flamenco. Zapragnęłam przejść się uliczkami Barcelony, zasmakować w hiszpańskiej kuchni, zobaczyć popisy tancerzy i poczuć powietrze wprawione w ruch wachlarzami tancerek. Ta opowieść o miłości i wielkiej pasji pochłonęła mnie bez reszty".

Bernardeta Łagodzic-Mielnik, autorka bloga cudownyswiatksiazek3.blogspot.com

"Literacka podróż do świata tańca, dobrego jedzenia, zabytków i uczuć. Poznamy gorzki smak zdrady i słodki smak miłości. Zwiedzimy Barcelonę, miasto parnych nocy, pełnych namiętności i porywającej muzyki. Spotkamy ludzi szukających własnej drogi w życiu, aby przekonać się, że miłości i wielkiej pasji pochłonęła mnie bez reszty".

Bernardeta Łagodzic-Mielnik, autorka bloga cudownyswiatksiazek3.blogspot.com

"Literacka podróż do świata tańca, dobrego jedzenia, zabytków i uczuć. Poznamy gorzki smak zdrady i słodki smak miłości. Zwiedzimy Barcelonę, miasto parnych nocy, pełnych namiętności i porywającej muzyki. Spotkamy ludzi szukających własnej drogi w życiu, aby przekonać się, że szczęście zależy często od nich samych".  

Agnieszka Lingas-Łoniewska, autorka powieści dla kobiet

Wybrane bestsellery

Wydawnictwo Pascal - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności