ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Dlaczego. Korfu (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Dlaczego. Korfu

Okładka książki Dlaczego. Korfu

Okładka książki Dlaczego. Korfu

Okładka książki Dlaczego. Korfu

Wydawnictwo:
Bezdroża
Ocena:
Stron:
256
Druk:
oprawa miękka

Lubisz aktywnie spędzać wakacje, ale nie jesteś typem globtrotera? Planujesz urlop z biurem podróży i zastanawiasz się, dokąd pojechać? Chcesz urozmaicić zorganizowany wypoczynek za granicą indywidualnymi wypadami, poznawaniem miejscowej kultury, historii i sztuki?

W takim razie koniecznie zabierz ze sobą przewodnik DlaczeGO!

Kierunek: zielone Korfu

  • Pomysły na ciekawe jednodniowe wycieczki
  • Najważniejsze informacje o Grecji
  • Wiedza przydatna w drodze na Korfu oraz na miejscu
  • Specyfika wyspy
  • Rozrywka, kulinaria, zakupy
  • Propozycje dla amatorów nocnego imprezowania i rodzin z dziećmi

DlaczeGO Korfu?

Jedna z najpiękniejszych greckich wysp leży na Morzu Jońskim, u wybrzeży Grecji kontynentalnej i Albanii. Urzeka bujną przyrodą, zachwyca paletą żywych barw - błękitem nieba, turkusem morza, zielenią wzgórz, szarością i złotem skał. To raj dla plażowiczów oraz amatorów sportów wodnych z nurkowaniem, windsurfingiem i kitesurfingiem na czele. Jak magnes przyciąga również miłośników kunsztownej historycznej architektury, a także fanów zabawy przy muzyce i dobrym alkoholu. Dodajcie do tego tradycyjne śródziemnomorskie gaje oliwne, winnice i plantacje cytrusów, wreszcie - wyśmienitą kuchnię. Krótko mówiąc: witajcie w helleńskim raju!

O autorze

Katarzyna Rodacka - ur. w 1988 r., studentka filologii perskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu za długo, dlatego nałogowo podróżuje. Spędziła łącznie prawie trzy miesiące w Iranie w ramach kursu językowego i podróżowania po kraju, zjechała stopem Maroko, Syrię, Liban i Europę Wschodnią. Jako była harcerka kocha góry i nieważne czy są to niedalekie, ale bliskie jej sercu Gorce czy rumuńskie Fogarasze. Gdy trzeba wskakuje na rower - tak zwiedziła Maltę, Bornholm i bardziej lokalnie - część Małopolski. Jest koordynatorką realizowanego w ramach Programu Młodzież projektu Trawers, mającego na celu promocję turystyki odpowiedzialnej. Autorka przewodnika po Malcie (Malta. Kraina słońca i opuncji, wyd. Helion 2012), w której zakochała się od pierwszej butelki kultowego słodko-gorzkiego napoju Kinnie. Nieustanna optymistka, jej marzeniem jest podróż do Ameryki Południowej.

Zamknij

Wybierz metodę płatności