ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Człowiek, który wspina się na drzewa

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
James Aldred
Wydawnictwo:
Dom Wydawniczy REBIS
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
280
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

Reportażysta i dokumentalista BBC o pasji, odwadze i spełnianiu marzeń!

Jak to jest, znaleźć się na czubku figowca dusiciela na Borneo? Albo wisieć na linie w rynsztunku bojowym, aby sfilmować gniazdo harpii w Wenezueli? Albo wspinać się bez asekuracji w Kongu, żeby zobaczyć coś więcej niż słonie i goryle na dnie lasu? Albo spać w hamaku rozpiętym na wierzchołku eukaliptusa w Australii, ponad osiemdziesiąt metrów nad ziemią?

Dla Jamesa Aldreda wspinaczka po drzewach jest nie tylko profesją i źródłem utrzymania, ale i ogromną życiową pasją. Dorastał na skraju New Forest w południowej Anglii i już od wczesnego dzieciństwa uwielbiał przyrodę, szczególnie drzewa. Nic więc dziwnego, że zajął się arborystyką, a potem fotografią i filmem przyrodniczym, dołączając między innymi do ekip realizatorskich Davida Attenborough.

Wspomnienia Aldreda znakomicie oddają głęboką miłość do dzikiej i nieokiełznanej przyrody.

Znakomita lektura niesamowite przygody i dramatyczna nowa perspektywa z ramion olbrzymów świata. -Chris Packham

Wybrane bestsellery

O autorze książki

James Aldred jest dokumentalistą specjalizującym się w kręceniu filmów przyrodniczych na dużych wysokościach. Przez 20 lat współpracował ze stacjami BBC i National Geographic. Wziął udział w realizacji m.in. Życia ssaków i Planety Ziemi. Człowiek, który wspina się na drzewa jest jego pierwszą książką.

Dom Wydawniczy REBIS - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności