ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Chorwacja Słowenia Czarnogóra 888 portów i zatok 2020/2021 Przewodnik żeglarski po Adriatyku (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Karl H. Bestandig
Okładka książki/ebooka Chorwacja Słowenia Czarnogóra 888 portów i zatok 2020/2021 Przewodnik żeglarski po Adriatyku

Okładka książki Chorwacja Słowenia Czarnogóra 888 portów i zatok 2020/2021 Przewodnik żeglarski po Adriatyku

Okładka książki Chorwacja Słowenia Czarnogóra 888 portów i zatok 2020/2021 Przewodnik żeglarski po Adriatyku

Okładka książki Chorwacja Słowenia Czarnogóra 888 portów i zatok 2020/2021 Przewodnik żeglarski po Adriatyku

Wydawnictwo:
Myśliński
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
126
Druk:
oprawa miękka

Książka

144,90 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Najlepszy na rynku przewodnik dla żeglujących po wschodnim wybrzeżu Adriatyku. Dziesiąte polskie wydanie zostało opracowane na podstawie 33. wydania niemieckiego z 2020 roku.

Przewodnik Żeglarski po Adriatyku to zdaniem Magazynu Żagle "zdecydowany numer jeden na rynku wydawnictw żeglarskich poświęconych wybrzeżu Chorwacji." Przewodnik w bardzo praktyczny, atlasowy sposób prezentuje wybrzeże nie tylko Chorwacji, ale także Słowenii i Czarnogóry. Na mapy całego wybrzeża naniesione są powiększone plany portów, marin i zatok, co czyni z tej publikacji bardzo wygodną pomoc w nawigacji jachtem, pozwalając niezbyt często sięgać po nieporęczne mapy morskie. Spójny i czytelny sposób prezentacji informacji umożliwia szybkie porównanie kilkunastu lokalizacji i wybór optymalnego miejsca do cumowania lub kotwiczenia. Siłą przewodnika jest prezentowanie informacji i planów opisujących nawet najmniejsze zatoki i mariny wybrzeża. Nazwa 888 portów i zatok nie jest bowiem na wyrost. Oprócz map, sporo miejsca w przewodniku poświęcone jest charakterystyce prawnej i ekonomicznej, niezbędnym informacjom meteorologicznym i nawigacyjnym.

Nowe wydanie zostało gruntownie zaktualizowane i rozszerzone. Autor książki Karl Heinz Bestaendig rokrocznie przemierza wybrzeże wschodniego Adriatyku w poszukiwaniu zmian i nowości istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa i wygody żeglarzy, a wydanie dziewiąte zostało oparte na obserwacjach autora z przełomu 2019 i 2020 roku, czyniąc książkę wyjątkowo aktualną. Zamieszczono kilkadziesiąt nowych opisów portów, marin i zatok, kilkaset uaktualniono, znacznie dokładniej opisane zostało wybrzeże Czarnogóry. Zmiany dotyczą także charakterystyki świateł nawigacyjnych, głębokości i kształtu dna morskiego, układu pomostów i infrastruktury w portach, marinach i zatokach.

760 planów + 46 map

A wszystko to w kolorach! Łącznie z kolorami i sektorami świateł!

Zamknij

Wybierz metodę płatności