ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Chorwacja Słowenia Czarnogóra 888 portów i zatok 2018/2019 Przewodnik żeglarski po Adriatyku (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Karl H. Bestandig
Okładka książki/ebooka Chorwacja Słowenia Czarnogóra 888 portów i zatok 2018/2019 Przewodnik żeglarski po Adriatyku

Okładka książki Chorwacja Słowenia Czarnogóra 888 portów i zatok 2018/2019 Przewodnik żeglarski po Adriatyku

Okładka książki Chorwacja Słowenia Czarnogóra 888 portów i zatok 2018/2019 Przewodnik żeglarski po Adriatyku

Okładka książki Chorwacja Słowenia Czarnogóra 888 portów i zatok 2018/2019 Przewodnik żeglarski po Adriatyku

Wydawnictwo:
Myśliński
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
128
Druk:
oprawa miękka

Najlepszy na rynku przewodnik dla żeglujących po wschodnim wybrzeżu Adriatyku. Dziewiąte polskie wydanie zostało opracowane na podstawie 31. wydania niemieckiego z 2018 roku.

Przewodnik Żeglarski po Adriatyku to zdaniem Magazynu Żagle "zdecydowany numer jeden na rynku wydawnictw żeglarskich poświęconych wybrzeżu Chorwacji." Przewodnik w bardzo praktyczny, atlasowy sposób prezentuje wybrzeże nie tylko Chorwacji, ale także Słowenii i Czarnogóry. Na mapy całego wybrzeża naniesione są powiększone plany portów, marin i zatok, co czyni z tej publikacji bardzo wygodną pomoc w nawigacji jachtem, pozwalając niezbyt często sięgać po nieporęczne mapy morskie. Spójny i czytelny sposób prezentacji informacji umożliwia szybkie porównanie kilkunastu lokalizacji i wybór optymalnego miejsca do cumowania lub kotwiczenia. Siłą przewodnika jest prezentowanie informacji i planów opisujących nawet najmniejsze zatoki i mariny wybrzeża.

Nowe wydanie zostało gruntownie zaktualizowane i rozszerzone. Autor książki Karl Heinz Bestaendig rokrocznie przemierza wybrzeże wschodniego Adriatyku w poszukiwaniu zmian i nowości istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa i wygody żeglarzy, a wydanie dziewiąte zostało oparte na obserwacjach autora z przełomu 2017 i 2018 roku, czyniąc książkę ponownie najbardziej aktualną pozycją w Polsce i na świecie. Zamieszczono wiele nowych opisów portów, marin i zatok, kilkaset uaktualniono. Zmiany dotyczą także charakterystyki świateł nawigacyjnych, głębokości i kształtu dna morskiego, układu pomostów i infrastruktury w portach, marinach i zatokach. Przewodnik zawiera także informacje dotyczące bezpiecznego czarterowania jachtów na wodach chorwackich oraz symbole ułatwiające korzystanie z pokładowych urządzeń GPS.

Zamknij

Wybierz metodę płatności