Biegaj zdrowo. Poradnik medycyny...

Biegaj zdrowo. Poradnik medycyny biegowej

Autor: 

Biegaj zdrowo. Poradnik medycyny biegowej
Ocena:
   6.0/6  Opinie  (1)
Stron: 324
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Inne Spacery
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 6,60 zł
37,40 zł 44,00 zł

Każdy biegacz, prędzej czy później, będzie musiał się zmierzyć z kontuzją. Czy będzie to drobna przypadłość, czy poważne problemy wymagające fizjoterapii, a nawet interwencji chirurga. Ta książka przygotuje cię na ten moment. To nie jest suchy naukowy wykład. Jednak wszelkie choroby i przypadłości, z którymi mierzą się biegacze, zostały tu szczegółowo opisane ich przyczyny i sposoby leczenia.

Autor, Lewis G. Maharam, lekarz z ogromnym doświadczeniem, dyrektor medyczny wielu maratonów, dzieli się swą profesjonalną wiedzą w sposób przystępny, wręcz anegdotyczny. To tak, jakby obok czytelnika usiadł jego osobisty lekarz i zarazem dobry przyjaciel, i tłumaczył, co się dzieje oraz co należy robić ze wstępu Franka Shortera, złotego medalisty w maratonie na igrzyskach olimpijskich w 1972 roku.

W ramach przygotowań do pisania tej książki zadałem sobie pytanie: Jak mogę sprawić, by biegacze przestawili się na myślenie medyczne, zamiast korzystać z babcinych porad, które tak często powtarzają między sobą?

Książkę Biegaj zdrowo trzymaj na półce. Sprawdzaj, kiedy wypada odwiedzić gabinet medyczny, i korzystaj z niej, by lepiej zrozumieć, o czym mówi lekarz Lewis G. Maharam.

Osoby, które kupowały tę książkę, często kupowały też:

Podręcznik Przygody Rowerowej. Wydanie II
Robert Robb Maciąg i przyjaciele
39,90 zł
Cudowna moc roślinnych koktajli. Blenduj dla zd...
Magdalena Olszewska, Tomasz Olszewski
39,90 zł
Jak biegać zdrowo?
pod red. Agnieszki Przybylskiej
54,90 zł
6
(1)
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

Liczba ocen: 1

Średnia ocena
czytelników

  

oceń książkę

    okladka
      Ocena : 6 

    Swobodny język autora sprawia, że książka nie męczy, nie moralizuje, nie nudzi się. Możecie wracać wiele razy i cały czas znajdujecie coś nowego i interesującego. Z całego serca zachęcam do biegania i poznania tej cudownej książki.