ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Biegaj zdrowo. Poradnik medycyny biegowej (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Maharam Lewis G.
Okładka książki/ebooka Biegaj zdrowo. Poradnik medycyny biegowej

Okładka książki Biegaj zdrowo. Poradnik medycyny biegowej

Okładka książki Biegaj zdrowo. Poradnik medycyny biegowej

Okładka książki Biegaj zdrowo. Poradnik medycyny biegowej

Wydawnictwo:
Inne Spacery
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
324
Druk:
oprawa miękka

Każdy biegacz, prędzej czy później, będzie musiał się zmierzyć z kontuzją. Czy będzie to drobna przypadłość, czy poważne problemy wymagające fizjoterapii, a nawet interwencji chirurga. Ta książka przygotuje cię na ten moment. To nie jest suchy naukowy wykład. Jednak wszelkie choroby i przypadłości, z którymi mierzą się biegacze, zostały tu szczegółowo opisane ich przyczyny i sposoby leczenia.

Autor, Lewis G. Maharam, lekarz z ogromnym doświadczeniem, dyrektor medyczny wielu maratonów, dzieli się swą profesjonalną wiedzą w sposób przystępny, wręcz anegdotyczny. To tak, jakby obok czytelnika usiadł jego osobisty lekarz i zarazem dobry przyjaciel, i tłumaczył, co się dzieje oraz co należy robić ze wstępu Franka Shortera, złotego medalisty w maratonie na igrzyskach olimpijskich w 1972 roku.

W ramach przygotowań do pisania tej książki zadałem sobie pytanie: Jak mogę sprawić, by biegacze przestawili się na myślenie medyczne, zamiast korzystać z babcinych porad, które tak często powtarzają między sobą?

Książkę Biegaj zdrowo trzymaj na półce. Sprawdzaj, kiedy wypada odwiedzić gabinet medyczny, i korzystaj z niej, by lepiej zrozumieć, o czym mówi lekarz Lewis G. Maharam.

Zamknij

Wybierz metodę płatności