Facebook

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Beduinki na Instagramie. Moje życie w Emiratach (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Beduinki na Instagramie. Moje życie w Emiratach

Okładka książki Beduinki na Instagramie. Moje życie w Emiratach

Okładka książki Beduinki na Instagramie. Moje życie w Emiratach

Okładka książki Beduinki na Instagramie. Moje życie w Emiratach

Wydawnictwo:
Znak
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
288
Druk:
oprawa miękka

Książka

36,90 zł
28,11 zł

DODAJ DO

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Aleksandra Chrobak poznała Emiraty od podszewki. W swojej książce opisuje kraj szokujących kontrastów, gdzie to, co zabronione, często ukrywa się po prostu za przyciemnionymi szybami luksusowych samochodów. W mieście, które w zaledwie parę dekad pokonało drogę od namiotów na pustyni do najwyższych wieżowców świata, najnowsze technologie przeplatają się z tradycjami i światopoglądem dawnych Beduinów. Kręte uliczki i tętniące życiem bazary sąsiadują z sześciopasmową autostradą, po której pędzą najnowsze bentleye i używane lexusy. Autorka jest wymarzoną przewodniczką po tym fascynującym świecie. Ze swadą i humorem opisuje kraj, który stał się jej drugim domem. Wyjaśnia, co zrobić, gdy gospodarz nie poczęstuje nas gahłą, jak rozróżnić typy zasłon na twarz, rozpoznać szejka po tablicach rejestracyjnych i spisać dobry kontrakt ślubny. 

Rozdziały tej książki układają się w fascynującą mozaikę barwny obraz kraju, o którym wciąż niewiele wiemy, ale do którego po zakończeniu lektury wszyscy będziemy chcieli polecieć.

Aleksandra Chrobak absolwentka religioznawstwa i polonistyki oraz była studentka iranistyki z Krakowa, która kilka lat temu zamieszkała w Abu Zabi. Miłośniczka Bliskiego Wschodu i zawzięta tropicielka jego tajemnic.

Zamknij

Wybierz metodę płatności