ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Alpy - Austria, Słowenia, Włochy, Szwajcaria, Francja. Mapa Freytag & Berndt 1:500 000 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Alpy - Austria, Słowenia, Włochy, Szwajcaria, Francja. Mapa Freytag & Berndt 1:500 000   - okładka książki

Alpy - Austria, Słowenia, Włochy, Szwajcaria, Francja. Mapa Freytag & Berndt 1:500 000   - okładka książki

Alpy - Austria, Słowenia, Włochy, Szwajcaria, Francja. Mapa Freytag & Berndt 1:500 000   - okładka audiobooka MP3

Alpy - Austria, Słowenia, Włochy, Szwajcaria, Francja. Mapa Freytag & Berndt 1:500 000   - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Freytag&Berndt
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
2
Druk:
oprawa miękka
Mapa samochodowa Freytag & Berndt to świetny towarzysz wyjazdów zarówno dla tych, którzy wybierają się na urlop wraz z biurem podróży, jak i dla wojażujących na własną rękę. Dzięki niej bez wpadek zaplanujesz wakacje i udany pobyt na miejscu. Inteligentnie przygotowana i starannie opracowana mapa idealnie sprawdza się jako podstawowe narzędzie nawigacji podczas jazdy samochodem. Możesz jej również użyć jako uzupełnienie informacji dostarczanych przez nawigację GPS. Mapa Freytag & Berndt wyróżnia się wśród popularnych map dostępnych na rynku przede wszystkim przejrzystością i częstą aktualizacją danych. Wysoka jakość papieru i wygodne składanie sprawiają, że korzystanie z niej jest prawdziwą przyjemnością.
Mapa Freytag & Berndt to austriacka precyzja danych, przyjazna grafika i wysoka jakość o tradycji sięgającej 1770 roku. Myślisz, że świat ma tylko cztery strony? Oferta map samochodowych Freytag & Berndt to prawie 1000 kierunków zwiedzania na wszystkich kontynentach!
Kto kupuje, nie błądzi!


Główne miasta regionu:
Berno, Bolonia, Brno, Cannes, Florencja, Genua, Graz, Grenoble, Innsbruck, Linz, Lublina, Lyon, Mediolan, Nimes, Regensburg, Siena, St. Etienne, Stuttgart, Trento, Triest, Turyn, Udine, Wenecja, Werona, Wiedeń, Zagrzeb, Zurych,

Zamknij

Wybierz metodę płatności