ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

52 atrakcje dla dzieci w Polsce - Ready for Boarding

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
SELF-PUBLISHER
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
126
     PDF

eBook

39,99 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Opis ebooka

"52 atrakcje dla dzieci w Polsce" to publikacjaw kótrej autorzy zebrali swoje doświadczenia i opinie na temat wybranych atrakcji w Polsce, chociaż nie wszystkie są typowymi atrakcjami rodzinnymi. Poza parkami rozrywki czy atrakcjami wodnymi, nie brakuje również centrów nauki i edukacji, natury oraz muzeów.

Niektóre z opisywanych miejsc są dla fanów mocnych wrażeń, a niektóre są miejscem odpoczynku i relaksu. Niektóre są płatne, a niektóre darmowe. Niektóre są dla mniejszych dzieci a niektóre dla tych trochę starszych. Dzięki różnorodności wybranych miejsc każdy, bez względu na zainteresowania dzieci, znajdzie coś idealnego na rodzinny wyjazd.

Dlaczego akurat 52 propozycje? Aby można było zaplanować każdy weekend w roku! Publikacja zawiera 126 stron pełnych inspiracji, opisanych atrakcji, zdjęć wraz z informacjami praktycznymi (dojazd, ceny, dane kontaktowe) oraz oceną autorów. Wszystkie opisywane miejsca podzielone są na kategorie tematyczne, a w każdej z nich znajduje się po kilka, a nawet kilkanaście propozycji. Czytelnicy mogą wybierać atrakcje wśród: atrakcji wodnych, centrów nauki i edukacji, muzeów, natury, parków rozrywkowych i tematycznych, zamków i pałaców, jak również atrakcji związanych ze zwierzętami czy transportem i przemysłem.

O autorach

Autorami publikacji są twórcy popularnego bloga podróżniczego ReadyForBoarding.pl, czyli Kamila i Paweł Florczak, którzy aktywnie prowadzą bloga od 2015 roku, a na swoim koncie mają już wiele podróży z dziećmi, zarówno tych dalszych egzotycznych jak i bliższych, po Polsce.

Wybrane bestsellery

SELF-PUBLISHER - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności