ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Konkurs - #Bezdroza21Lat - wygraj atrakcyjne nagrody!

Codziennie inna książka 30% taniej

KONKURS!

WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY!

Oczko! Bezdroża kończą 21 lat - fajnie, że jesteś z nami!

21 lat wspólnych wojaży, tych bliskich i tych dalekich. 21 lat inspirowania i realizowania podróżniczych marzeń. 21 lat budowania niesamowitych wspomnień i zachwytów nad pięknem naszego świata. Dzięki naszym Czytelnikom, motywacji do pracy nad kolejnymi książkami podróżniczymi i przewodnikami nam nie brakuje! Tegoroczne urodzinowe świętowanie będzie zatem pełne atrakcji. Czeka na Ciebie między innymi konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

Zadanie jest bardzo proste - podziel się z nami opinią na temat swojej ulubionej książki podróżniczej bądź przewodnika, który okazał się najbardziej pomocny w czasie Twoich wypraw. Warunek jest jeden - książka musi być dostępna na bezdroza.pl.

Gdzie zamieścić swoją recenzję?

Zaloguj się na swoje konto w księgarni bezdroża.pl i wyszukaj książkę, która chcesz zrecenzować. Na stronie książki przydziel wybraną przez siebie ilość gwiazdek - wtedy pojawi się pole do wpisania recenzji. Pamiętaj, że oceniamy kreatywność i merytoryczność wpisu, a nie ilość przyznanych gwiazdek.

WAŻNE! Aby recenzja wzięła udział w konkursie, musi zawierać dodany hasztag #Bezdroza21Lat. Zgłoszenia bez hasztagu nie biorą udziału w konkursie.

Na recenzje czekamy do 07.12.2021.

Regulamin konkursu