Japonia. Przewodnik Pascal (Złot...

Japonia. Przewodnik Pascal (Złota seria)

Autor: praca zbiorowa

Japonia. Przewodnik Pascal (Złota seria)
Stron: 288
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Pascal
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 8,98 zł
50,92 zł 59,90 zł

Wszystko, co najważniejsze dla nowoczesnego turysty, podane w atrakcyjnej formie. Niezwykłe miejsca, które trzeba odwiedzić. Niezapomniane atrakcje, kultura i sztuka, zakupy,ciekawostki. Przewodnik niezbędny przed wyjazdem, w trakcie podróży, jak i po powrocie,by przywoływać wspomnienia z egzotycznych wakacji. Pascal poleca!

Majestatyczna sylwetka świętej góry Fudżi, idealna i perfekcyjna, góruje nad wyspami japońskimi, strzegąc tradycyjnej kultury przechowanej w zamkach możnowładców i samurajskich mieczach. Obok rozwijają się futurystyczne metropolie, takie jak Tokio, stolica przyszłości. Koniecznie trzeba zatrzymać się nad pięknem kwiatów wiśni, a także przejść przez bramę Tori, by odkryć tę fascynującą kulturę i może także odkryć siebie.

Kiedy śpiewam w Japonii, tylekroć płaczę, wyjeżdżając. Część mnie na zawsze tam zostaje. W jej tajemnicy, ciszy, szacunku dla życia, delikatności obcowania z drugim człowiekiem, umiłowaniu tradycji, w estetycznej perfekcji, w ukłonie, niedopowiedzeniu.

Anna Maria Jopek

Osoby, które kupowały tę książkę, często kupowały też:

Irlandia. Travelbook. Wydanie 1
Adrian Wróbel, Piotr Thier
19,92 zł
19,92 zł
Portugalia. W rytmie fado. Wydanie 2
Anna Pamuła, Frederico Kuhl de Oliveira, Krzysztof Gierak
39,92 zł
Mazury i Warmia. Travelbook. Wydanie 2
Krzysztof Szczepanik, Iwona Baturo
19,92 zł